OPIS STANOWISKA: kompleksowa obsługa recepcji, w tym w szczególności: obsługa centrali telefonicznej i innych urządzeń biurowych przyjmowanie gości zarządzanie korespondencją firmową koordynacja przepływu informacji oraz obiegu dokumentów zarządzanie salami konferencyjnymi dokonywanie zamówień artykułów biurowych, spożywczych oraz innych wsparcie dla...
Zadania: bieżące wsparcie zespołu w realizowanych projektach Wymagania: bardzo dobra znajomość prawa cywilnego oraz prawa handlowego doświadczenie w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego znajomość zagadnień projektów M&A / banking & finance będzie dodatkowym atutem status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego (I rok) będzie...
Zadania:  bieżąca obsługa prawna klientów w ramach German Desk Wymagania: biegła znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego  minimum roczne doświadczenie w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego, zdobyte w kancelarii prawnej  rozpoczęta aplikacja radcowska lub adwokacka (I lub II rok) będzie stanowiła dodatkowy atut  ...