Doradzaliśmu funduszowi Inovo Venture Partners w kolejnej rundzie finansowania dla szczecińskiej spółki Tidio Poland

21.11.2019 Case studies Bankowość i Finanse Fuzje i przejęcia

Mieliśmy przyjemność reprezentować fundusz Inovo Venture Partners w rundzie inwestycyjnej (runda A) w spółkę Tidio Poland. Nasi prawnicy wspierali fundusz w procesie legal due diligence oraz w toku negocjacji warunków umowy inwestycyjnej.

Transakcja Inovo Venture Partners w spółkę Tidio Poland stanowi kolejny projekt zrealizowany w oparciu o naszą modelową dokumentację dla VC, która staje się rynkowym standardem.

Inovo Venture Partners to fundusz venture capital inwestujący w szybko rozwijające się firmy technologiczne w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W 2018 roku został uznany za najlepszego inwestora VC w Polsce (Złota Księga Venture Capital w Polsce 2018 wydana przez Fundację Startup Poland).

Tidio Poland to polski startup założony w Szczecinie rozwijający narzędzie live chat wspierane przez chatboty, które wykorzystują sztuczną inteligencję i machine learning do automatyzacji komunikacji firm z konsumentami. Rozwiązanie jest obecnie zaimplementowane przez ponad 140 tys. serwisów internetowych z całego świata.

„Cieszę się, że mieliśmy zaszczyt doradzać funduszowi Inovo Venture Partners w kolejnej rundzie finansowania spółki Tidio – dziękujemy Funduszowi za okazane nam zaufanie i możliwość udziału w tej transakcji. Była to wymagająca transakcja pod względem dokumentacyjnym i negocjacyjnym – nasza wiedza i doświadczenie były bardzo przydatne i pozwoliły nam ukończyć projekt z sukcesem.”

Michał Bochowicz
managing associate, adwokat

 

Prawnicy zaangażowani w projekt

Małgorzata Badowska

Partner
Radca prawny

Fuzje i przejęcia | Bankowość i Finanse

Małgorzata Badowska

Michał Bochowicz

Partner
Adwokat

Fuzje i przejęcia | Private Equity

Michał Bochowicz

Marta Grabiec

Of Counsel
Radca prawny

Prawo własności intelektualnej

Marta Grabiec

Mogą Cię zainteresować

13.07.2023

Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

Kolejny raz  doradzaliśmy grupie LUX MED w kolejnej inwestycji – tym razem w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny w Komorowicach pod Wrocławiem. Nasze wsparcie miało kom...

Case studies
Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

05.07.2023

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki realizowanej w trybie przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) oraz zw...

Case studies
Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!