Doradzaliśmy DATAWALK przy kolejnej ofercie publicznej akcji nowej emisji

21.10.2020 Case studies Rynki kapitałowe

Kancelaria GESSEL doradzała DataWalk S.A. przy kolejnej, trzeciej i jak dotąd największej ofercie publicznej akcji nowej emisji spółki.

Zapewniliśmy kompleksową obsługę prawną w związku z przygotowaniem dokumentacji transakcyjnej  i przeprowadzaniem oferty publicznej akcji z wyłączeniem prawa poboru, emitowanych w ramach kapitału docelowego Spółki. Oferta była skierowana do inwestorów kwalifikowanych uczestniczących w procesie book-buildingu. Łączna wartość objętych akcji nowej emisji wyniosła 65 milionów złotych.

Spółka planuje inwestować wszystkie środki finansowe pochodzące ze sprzedaży i od inwestorów na zwiększenie zatrudnienia w najbliższych miesiącach, m.in. w obszarach sił sprzedażowych i wdrożeniowych.

DataWalk S.A. o polski high-tech notowany na GPW od 2019 r. (wcześniej był notowany na NewConnect). Spółka specjalizujące się w tworzeniu oprogramowania do analizy dużych ilości danych, która znajduje zastosowanie m.in. w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym.

Prawnicy zaangażowani w projekt

Krzysztof Marczuk

Partner
Radca prawny

Rynki kapitałowe | Prawo korporacyjne

Krzysztof Marczuk

Jakub Rowicki

Senior Associate
Adwokat

Rynki kapitałowe | Fuzje i przejęcia

Jakub Rowicki

Mogą Cię zainteresować

29.11.2023

Doradzaliśmy wspólnikom spółki User.com sp. z o.o. oraz spółce Vercom S.A.

Doradzaliśmy wspólnikom spółki User.com sp. z o.o., tj.: Grzegorzowi Warzecha – założycielowi, oraz spółce Vercom S.A. – będącej inwestorem finansowym, przy transakcji d...

Case studies
Doradzaliśmy wspólnikom spółki User.com sp. z o.o. oraz spółce Vercom S.A.

28.11.2023

Doradzaliśmy spółce Webcon przy inwestycji funduszu MCI

Kancelaria GESSEL dostarczała wsparcia prawno-podatkowego firmie Webcon oraz jej założycielom przy inwestycji funduszu MCI, który nabył 65,05 proc. udziałów spółki Webco...

Case studies
Doradzaliśmy spółce Webcon przy inwestycji funduszu MCI
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!