Doradzaliśmy DataWalk S.A. przy przeprowadzeniu oferty publicznej akcji nowej emisji serii P

31.08.2022 Case studies Rynki kapitałowe

tygrys

Doradzaliśmy DataWalk S.A. w procesie przeprowadzenia oferty publicznej akcji nowej emisji serii P skierowanej do inwestorów kwalifikowanych oraz nie więcej niż 149 inwestorów w trybie wyjątku od obowiązku sporządzenia prospektu.

Zapewniliśmy kompleksową obsługę prawną korporacyjno-transakcyjną w związku z przygotowaniem dokumentacji prawnej, negocjacjami z inwestorami, przeprowadzeniem oferty publicznej akcji emitowanych w ramach kapitału docelowego Spółki oraz w związku z wszystkimi aspektami regulacyjnymi. 31 sierpnia 2022 roku emisja została zarejestrowana w KRS.

Wartość transakcji wyniosła ponad 38 milionów złotych. Jest to jedna z największych ofert publicznych przeprowadzonych na polskim rynku w 2022 r. Jest to 4 oferta publiczna, w której doradzaliśmy dla DataWalk S.A. – dziękujemy za zaufanie oraz świetną współpracę.

Całość prac transakcyjnych nadzorował Krzysztof Marczuk, partner. Pracami Zespołu kierował Michał Wieliński, senior associate. W projekcie uczestniczyli również Michał Dunikowski, associate oraz Maciej Kowalski, associate.

DataWalk S.A. to polska spółka high-tech notowana na GPW, która na bazie własnej technologii zbudowała produkt analityczny rozwiązujący globalne problemy w obszarze bezpieczeństwa. Grupa DataWalk działa na globalnym rynku informatycznym w zakresie analizy danych (tzw. big data) oferując firmom i instytucjom unikatową technologię, potwierdzoną europejskimi i amerykańskimi patentami, w postaci platformy analitycznej DataWalk.

Prawnicy zaangażowani w projekt

8. Krzysztof Marczuk 772x1158

Krzysztof Marczuk

Partner
Radca prawny

Rynki kapitałowe | Prawo korporacyjne

Krzysztof Marczuk
12. Michal Wielinski 772x1158

Michał Wieliński

Managing Associate
Radca prawny

Rynki kapitałowe | Fuzje i przejęcia | Prawo korporacyjne

Michał Wieliński
18. Michal Dunikowski 1 772x1158

Michał Dunikowski

Associate
Doradca podatkowy

Rynki kapitałowe

Michał Dunikowski
12. Maciej Kowalski 772x1158

Maciej Kowalski

Senior Associate
Radca Prawny

Rynki kapitałowe

Maciej Kowalski

Mogą Cię zainteresować

11.06.2024

Doradzaliśmy Inplus w transakcji zbycia Smart Factor na rzecz Cyclomedia.

Cyclomedia, światowy lider w dostarczaniu niezwykle dokładnych, 360-stopniowych panoram i danych 3D pozyskiwanych z poziomu ulicy, wzbogaconych o analizy wspierane przez...

Case studies
Doradzaliśmy Inplus w transakcji zbycia Smart Factor na rzecz Cyclomedia.

11.06.2024

Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED!

Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED w kolejnej inwestycji – tym razem w szpital ortopedyczny Ortopedicum w Krakowie. Nasze wsparcie miało kompleksowy charakter i...

Case studies
Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED!
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys