Doradzaliśmy Grupie LUX MED przy zakupie placówki medycznej w Nowym Sączu

12.03.2020 Case studies Prawo korporacyjne

Doradzaliśmy Grupie LUX MED, która jest liderem rynku prywatnej opieki medycznej w Polsce, w zakupie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej REMEDIUM Sp. z o.o. w Nowym Sączu.

Świadczyliśmy kompleksowe doradztwo prawne na każdym etapie transakcji, zaczynając od analizy due dilligence, poprzez przygotowanie pełnej dokumentacji transakcji i doradztwa w czasie realizacji inwestycji, na zamknięciu transakcji kończąc.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma zapewnia swoim klientom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową LUX MED. Grupa konsekwentnie realizuje plan rozbudowy sieci centrów medycznych – zakup placówki Remedium jest jego kolejnym etapem.

NZOZ „Remedium” Sp. z o.o. – Centrum medyczne istnieje w Nowym Sączu od 2000 r. i jest jednym z wiodących świadczeniodawców na lokalnym rynku usług ochrony zdrowia. Placówka oferuje konsultacje lekarskie w wielu specjalizacjach, oferując świadczenia zdrowotne zarówno komercyjnie, jak i w ramach kontraktu z NFZ.

 

Prawnicy zaangażowani w projekt

Erazm Dutkiewicz

Senior Associate
Radca Prawny

Prawo korporacyjne

Erazm Dutkiewicz

Mogą Cię zainteresować

19.04.2024

Doradzaliśmy Cyber_Folks S.A przy sprzedaży akcji w spółce Profitroom S.A. na rzecz funduszu MCI Capital ASI SA

Doradzaliśmy Cyber_Folks S.A przy sprzedaży akcji w spółce Profitroom S.A. na rzecz funduszu MCI Capital ASI SA w szczególności w przygotowaniu dokumentacji transakcyjne...

Case studies
Doradzaliśmy Cyber_Folks S.A przy sprzedaży akcji w spółce Profitroom S.A. na rzecz funduszu MCI Capital ASI SA

18.04.2024

Doradzaliśmy ACP Credit w procesie udzielenia wielomilionowego finansowania spółce iTaxi

Doradzaliśmy ACP Credit w procesie udzielenia wielomilionowego finansowania spółce iTaxi. To już piąta transakcja finansowania ACP Credit i jednocześnie trzecia zrealizo...

Case studies
Doradzaliśmy ACP Credit w procesie udzielenia wielomilionowego finansowania spółce iTaxi
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!