Doradzaliśmy Grupie LUX MED przy zakupie placówki medycznej w Nowym Sączu

12.03.2020 Case studies Prawo korporacyjne

Doradzaliśmy Grupie LUX MED, która jest liderem rynku prywatnej opieki medycznej w Polsce, w zakupie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej REMEDIUM Sp. z o.o. w Nowym Sączu.

Świadczyliśmy kompleksowe doradztwo prawne na każdym etapie transakcji, zaczynając od analizy due dilligence, poprzez przygotowanie pełnej dokumentacji transakcji i doradztwa w czasie realizacji inwestycji, na zamknięciu transakcji kończąc.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma zapewnia swoim klientom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową LUX MED. Grupa konsekwentnie realizuje plan rozbudowy sieci centrów medycznych – zakup placówki Remedium jest jego kolejnym etapem.

NZOZ „Remedium” Sp. z o.o. – Centrum medyczne istnieje w Nowym Sączu od 2000 r. i jest jednym z wiodących świadczeniodawców na lokalnym rynku usług ochrony zdrowia. Placówka oferuje konsultacje lekarskie w wielu specjalizacjach, oferując świadczenia zdrowotne zarówno komercyjnie, jak i w ramach kontraktu z NFZ.

 

Prawnicy zaangażowani w projekt

Erazm Dutkiewicz

Senior Associate
radca prawny

Prawo korporacyjne

Erazm Dutkiewicz

Mogą Cię zainteresować

13.07.2023

Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

Kolejny raz  doradzaliśmy grupie LUX MED w kolejnej inwestycji – tym razem w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny w Komorowicach pod Wrocławiem. Nasze wsparcie miało kom...

Case studies
Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

05.07.2023

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki realizowanej w trybie przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) oraz zw...

Case studies
Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!