Doradzaliśmy Grupie LUX MED w transakcji nabycia kliniki urologicznej HIFU CLINIC

25.06.2021 Case studies Prawo korporacyjne Fuzje i przejęcia

Wspieraliśmy Grupę LUX MED w kolejnej transakcji. Jest to kolejny etap rozwoju Grupy, w ramach którego dołącza do niej HIFU CLINIC, europejski lider w zakresie nowoczesnej diagnostyki raka prostaty.

Doradztwo Kancelarii miało kompleksowy charakter i obejmowało wszystkie etapy transakcji, od analizy due diligence, poprzez prace nad dokumentacją transakcyjną i ich negocjacje.

HIFU CLINIC to pierwszy w Polsce ośrodek kompleksowej diagnostyki i nowoczesnego leczenia nowotworu prostaty, w którym wykorzystujemy wszystkie dostępne metody. W klinice przyjmuje 25 najwyższej klasy specjalistów, którzy współtworzą zalecenia i komunikację medyczną o zasięgu globalnym w obrębie Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma zapewnia swoim klientom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową LUX MED.

Prawnicy zaangażowani w projekt

Erazm Dutkiewicz

Senior Associate
radca prawny

Prawo korporacyjne

Erazm Dutkiewicz

Mogą Cię zainteresować

13.07.2023

Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

Kolejny raz  doradzaliśmy grupie LUX MED w kolejnej inwestycji – tym razem w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny w Komorowicach pod Wrocławiem. Nasze wsparcie miało kom...

Case studies
Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

05.07.2023

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki realizowanej w trybie przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) oraz zw...

Case studies
Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!