Doradzaliśmy Grupie LUX MED w transakcji zakupu sieci trzech specjalistycznych placówek Prima-Dent

10.01.2018 Case studies Prawo korporacyjne

tygrys

Kancelaria GESSEL  doradzała Grupie LUX MED w transakcji zakupu sieci trzech specjalistycznych placówek Prima-Dent zlokalizowanych na terenie Warszawy. Nabycie Prima-Dent Grupa powiększyło liczbę centrów medycznych LUX MED do 200 i umocniło jej kompetencje w stomatologii.

Prima-Dent to jedna z najstarszych, rozpoznawalnych sieci stomatologicznych w Warszawie, która działa od początku lat 90-tych. Jej przychodnie mieszczą się w dzielnicach Ochota, Mokotów i Praga. Firma zatrudnia ponad 70 osób, w tym 40 lekarzy stomatologów.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma zapewnia swoim klientom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową.

Nasze doradztwo obejmowało w szczególności przeprowadzenie prawnego due diligence oraz przygotowanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej.

 

Mogą Cię zainteresować

22.07.2024

Doradzaliśmy notowanej na GPW spółce Pure Biologics S.A

Doradzaliśmy notowanej na GPW spółce Pure Biologics S.A. oraz jej akcjonariuszowi Filipowi Jeleniowi w transakcji pozyskania nowego inwestora – Michała Lacha (współtwórc...

Case studies
Doradzaliśmy notowanej na GPW spółce Pure Biologics S.A

12.07.2024

Doradzaliśmy Cavatina Holding S.A. przy ofercie publicznej obligacji o łącznej wartości 25 mln PLN!

Doradzaliśmy Cavatina Holding S.A. przy ofercie publicznej obligacji  o łącznej wartości 25 mln PLN! Cavatina Holding S.A. przeprowadziła pierwszą emisję obligacji w ...

Case studies
Doradzaliśmy Cavatina Holding S.A. przy ofercie publicznej obligacji o łącznej wartości 25 mln PLN!
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys