Doradzaliśmy Grupie LUX MED w transakcji zakupu sieci trzech specjalistycznych placówek Prima-Dent

10.01.2018 Case studies Prawo korporacyjne

Kancelaria GESSEL  doradzała Grupie LUX MED w transakcji zakupu sieci trzech specjalistycznych placówek Prima-Dent zlokalizowanych na terenie Warszawy. Nabycie Prima-Dent Grupa powiększyło liczbę centrów medycznych LUX MED do 200 i umocniło jej kompetencje w stomatologii.

Prima-Dent to jedna z najstarszych, rozpoznawalnych sieci stomatologicznych w Warszawie, która działa od początku lat 90-tych. Jej przychodnie mieszczą się w dzielnicach Ochota, Mokotów i Praga. Firma zatrudnia ponad 70 osób, w tym 40 lekarzy stomatologów.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma zapewnia swoim klientom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową.

Nasze doradztwo obejmowało w szczególności przeprowadzenie prawnego due diligence oraz przygotowanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej.

 

Mogą Cię zainteresować

13.07.2023

Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

Kolejny raz  doradzaliśmy grupie LUX MED w kolejnej inwestycji – tym razem w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny w Komorowicach pod Wrocławiem. Nasze wsparcie miało kom...

Case studies
Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

05.07.2023

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki realizowanej w trybie przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) oraz zw...

Case studies
Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!