Doradzaliśmy Pure Biologics S.A. przy ofercie publicznej

09.11.2020 Case studies Rynki kapitałowe

Pełniliśmy funkcję doradcy prawnego spółki Pure Biologics S.A. w związku z ofertą publiczną akcji nowej emisji oraz zmianą rynku notowań z rynku ASO NewConnect na rynek regulowany GPW. Przed rozpoczęciem oferty publicznej, świadczyliśmy na rzecz Emitenta usługi doradztwa w procesie przygotowania Spółki do przeprowadzenia oferty publicznej, obejmujące m.in. due diligence i wsparcie przy przygotowaniu prospektu oraz przygotowanie dokumentacji emisyjnej i korporacyjnej, a także reprezentowała Spółkę w postępowaniu o zatwierdzenie prospektu przez KNF. Koordynatorem oferty jest Dom Maklerski BOŚ.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój spółki – m.in. na realizację obecnie prowadzonych projektów B+R, a także na rozpoczęcie prac badawczych w zakresie nowych, alternatywnych celów molekularnych, które potencjalnie mogą stanowić cele terapeutyczne dla nowych leków w leczeniu nowotworów i układu immunologicznego.

Pure Biologics SA jest spółką biotechnologiczną z Wrocławia, która opracowuje leki biologiczne oparte o przeciwciała oraz opracowuje nowe terapie pozaustrojowe oparte o aptamery. To nowe rozwiązania w obszarze biologicznych leków immunoonkologicznych i pozaustrojowych terapii dla pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi, neurologicznymi i rzadkim.

Prawnicy zaangażowani w projekt

Krzysztof Marczuk

Partner
Radca prawny

Rynki kapitałowe | Prawo korporacyjne

Krzysztof Marczuk

Magdalena Szeplik

Managing Associate
Adwokat

Rynki kapitałowe | Prawo korporacyjne

Magdalena Szeplik

Dawid Marciniak

Associate

Rynki kapitałowe

Dawid Marciniak

Mogą Cię zainteresować

13.07.2023

Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

Kolejny raz  doradzaliśmy grupie LUX MED w kolejnej inwestycji – tym razem w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny w Komorowicach pod Wrocławiem. Nasze wsparcie miało kom...

Case studies
Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

05.07.2023

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki realizowanej w trybie przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) oraz zw...

Case studies
Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!