Doradzaliśmy Pure Biologics S.A. przy ofercie publicznej

09.11.2020 Case studies Rynki kapitałowe

Pełniliśmy funkcję doradcy prawnego spółki Pure Biologics S.A. w związku z ofertą publiczną akcji nowej emisji oraz zmianą rynku notowań z rynku ASO NewConnect na rynek regulowany GPW. Przed rozpoczęciem oferty publicznej, świadczyliśmy na rzecz Emitenta usługi doradztwa w procesie przygotowania Spółki do przeprowadzenia oferty publicznej, obejmujące m.in. due diligence i wsparcie przy przygotowaniu prospektu oraz przygotowanie dokumentacji emisyjnej i korporacyjnej, a także reprezentowała Spółkę w postępowaniu o zatwierdzenie prospektu przez KNF. Koordynatorem oferty jest Dom Maklerski BOŚ.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój spółki – m.in. na realizację obecnie prowadzonych projektów B+R, a także na rozpoczęcie prac badawczych w zakresie nowych, alternatywnych celów molekularnych, które potencjalnie mogą stanowić cele terapeutyczne dla nowych leków w leczeniu nowotworów i układu immunologicznego.

Pure Biologics SA jest spółką biotechnologiczną z Wrocławia, która opracowuje leki biologiczne oparte o przeciwciała oraz opracowuje nowe terapie pozaustrojowe oparte o aptamery. To nowe rozwiązania w obszarze biologicznych leków immunoonkologicznych i pozaustrojowych terapii dla pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi, neurologicznymi i rzadkim.

Prawnicy zaangażowani w projekt

Krzysztof Marczuk

Partner
Radca prawny

Rynki kapitałowe | Prawo korporacyjne

Krzysztof Marczuk

Magdalena Szeplik

Managing Associate
Adwokat

Rynki kapitałowe | Prawo korporacyjne

Magdalena Szeplik

Dawid Marciniak

Associate

Rynki kapitałowe

Dawid Marciniak

Mogą Cię zainteresować

16.02.2024

Doradzaliśmy ANWIN S.A.

W dniu 15 lutego 2024 r. Prezes UOKiK wydał zgodę na nabycie przez naszego wieloletniego klienta – ANWIM S.A. - części firmy Elbah II (właściciel stacji paliw). Przedmi...

Case studies
Doradzaliśmy ANWIN S.A.

14.02.2024

Doradzaliśmy wspólnikom i założycielom grupy PROFIT4YOU

Doradzaliśmy wspólnikom i założycielom grupy PROFIT4YOU w transakcji sprzedaży firmy na rzecz funduszu TEP Capital. Ze strony GESSEL projekt prowadził Maciej Kożuchowsk...

Case studies
Doradzaliśmy wspólnikom i założycielom grupy PROFIT4YOU
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!