Doradzaliśmy spółce Simple S.A.

11.12.2020 Case studies Fuzje i przejęcia Rynki kapitałowe Bankowość i Finanse

Kancelaria GESSEL doradzała spółce Simple S.A. i jej kluczowym akcjonariuszom przy zawarciu umowy inwestycyjnej dotyczącej sprzedaży akcji Spółki w ramach wezwania

Zapewniliśmy kompleksową obsługę prawną dla spółki Simple S.A. i jej kluczowych akcjonariuszy przy zawarciu umowy inwestycyjnej dotyczącej sprzedaży akcji Spółki w ramach wezwania, które zostało ogłoszone przez Total Specific Solutions, podmiot z grupy Constellation Software Inc.

Doradztwo Kancelarii GESSEL obejmowało w szczególności wsparcie w procesie przygotowania i negocjacji dokumentacji transakcyjnej oraz doradztwo z zakresu prawa rynków kapitałowych.

Zamknięcie transakcji uzależnione jest od spełnienia się warunków zawieszających, w szczególności udzielenia przez UOKiK zgody na dokonanie koncentracji.

Simple S.A. jest notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firmą z branży IT z ponad 30-letnim doświadczeniem i bogatym portfolio innowacyjnych systemów informatycznych kompleksowo wspomagających zarządzanie, w szczególności do zarządzania personelem, kontroli finansów, optymalizacji produkcji, budżetowania czy rozliczania projektów.

Total Specific Solutions jest wiodącą grupą oprogramowania dla rynków wertykalnych w Europie, wchodzącą w skład Constellation Software Inc. (CSI), jednej z największych i najbardziej szanowanych firm software’owych w Ameryce Północnej, notowanej na kanadyjskiej giełdzie papierów wartościowych.

 

Prawnicy zaangażowani w projekt

Małgorzata Badowska

Partner
Radca prawny

Fuzje i przejęcia | Bankowość i Finanse

Małgorzata Badowska

Karol Sokół

Partner
Adwokat

Fuzje i przejęcia | Private Equity | Bankowość i Finanse

Karol Sokół

Michał Osowski

Managing Associate
Radca prawny

Prawo korporacyjne | Fuzje i przejęcia

Michał Osowski

Mogą Cię zainteresować

13.07.2023

Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

Kolejny raz  doradzaliśmy grupie LUX MED w kolejnej inwestycji – tym razem w Orthos Szpital Wielospecjalistyczny w Komorowicach pod Wrocławiem. Nasze wsparcie miało kom...

Case studies
Doradzaliśmy w kolejnej inwestycji LUX MED

05.07.2023

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki

Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki realizowanej w trybie przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) oraz zw...

Case studies
Doradzaliśmy notowanej na GPW Bioceltix S.A. przy bezprospektowej ofercie publicznej akcji Spółki
Wszystkie case studies

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!