Twój zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie zespołu procesowo-arbitrażowego, kierowanego przez dr hab. Beatę Gessel-Kalinowską vel Kalisz, na wszystkich etapach postępowań
  • opracowywanie nieszablonowych rozwiązań merytorycznych, pragmatycznych oraz formalnych
  • aktywny udział w prowadzeniu postępowań sądowych i arbitrażowych, w tym również w arbitrażu międzynarodowym

Nasze wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w sporządzaniu pism procesowych na etapie postępowania sądowego, w tym w przygotowywaniu kompleksowych analiz prawnych na potrzeby postępowań procesowych (doświadczenie w prowadzeniu postępowań w zakresie sporów gospodarczych będzie dodatkowym atutem)
  • biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej (warunek konieczny)
  • status aplikanta – I lub II rok
  • mile widziane doświadczenie lub chęć rozwoju w obszarze arbitrażu
  • bardzo dobra znajomość  przepisów prawa cywilnego oraz postępowania cywilnego
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy (umowa o pracę lub B2B, pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu multisport, komfortowe środowisko pracy - w tym doskonałą lokalizację biura)
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych pod kierunkiem ekspertów
  • wspólną pracę w przyjaznym zespole, wsparcie doświadczonych prawników
  • udział w międzynarodowych projektach

Aplikacje wraz z następującą klauzulą:

„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”

[OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”

prosimy składać na adres:

praca@gessel.pl

z adnotacją: ASSOCIATE W ZESPOLE PROCESOWO-ARBITRAŻOWYM

oraz za pośrednictwem formularza