Praktykantka / Praktykant w zespole podatkowym

Zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie zespołu podatkowego
  • research prawny
  • analiza aktów prawnych
  • sporządzanie projektów pism, umów, raportów

Nasze wymagania

  • studentka/student IV-V roku studiów prawniczych
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność 3 dni w tygodniu
  • gotowość na wyzwania w pracy przy skomplikowanych i wielowątkowych projektach

Oferujemy

  • płatne miesięczne praktyki w zespole podatkowym z możliwością przedłużenia i stałej współpracy
  • stały mentoring doświadczonych prawników oraz regularny feedback
  • dobrą atmosferę, zachęcającą do zgłębiania wiedzy i zdobywania doświadczenia
  • prestiżową lokalizację w centrum Warszawy

Aplikacje wraz z następującą klauzulą:

„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych

w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”

[OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”

prosimy składać na adres: praca@gessel.pl

z adnotacją: PRAKTYKI W ZESPOLE PODATKOWYM