dolacz do nas 9

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg handlowych spółki
  • samodzielne księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym
  • analiza kont księgowych
  • przygotowanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych
  • sporządzenie deklaracji JPK V7, PIT, CIT
  • przygotowywanie zestawień, analiz i sprawozdań GUS
  • bieżące wsparcie zespołu finansowo-księgowego

Nasze wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie w obszarze księgowości lub obszarach pokrewnych
  • biegła znajomość zasad rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych
  • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki finansowo-ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności programu Ms Excel)
  • praktyczna znajomość oprogramowania księgowo-finansowego (Comarch Optima) i języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • skrupulatność, dokładność
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy (umowa o pracę lub B2B), pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu multisport
  • komfortowe środowisko pracy - w tym doskonała lokalizacja biura oraz przyjazna atmosfera w zespole
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych

Aplikacje wraz z następującą klauzulą:

„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”

[OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”

prosimy składać na adres:

praca@gessel.pl

z adnotacją: samodzielna księgowa-bilansistka/ samodzielny księgowy-bilansista