Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowe doradztwo prawne w obszarze nowych technologii dla klientów Kancelarii
  • wsparcie prawne klientów w zakresie wdrażania nowych usług oraz produktów w obszarze nowych technologii
  • tworzenie i negocjowanie kontraktów IT
  • sporządzanie opinii prawnych w zakresie prawa nowych technologii
  • bieżący kontakt z klientami, w tym udział w spotkaniach oraz negocjacjach
  • rozwijanie praktyki prawa nowych technologii w ramach Kancelarii oraz udział w budowaniu zespołu Kancelarii zajmującym się tą tematyką

Nasze wymagania:

  • 4 lata doświadczenia w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych w obszarze prawa nowych technologii (w ramach kancelarii lub jako prawnik in-house), w szczególności w zakresie tworzenia i negocjowania kontraktów IT (w tym umów wdrożeniowych, rozwojowych i utrzymaniowych)
  • bardzo dobra znajomość prawa nowych technologii, w tym prawa autorskiego, prawa cywilnego oraz prawa zobowiązań (ze szczególnym uwzględnieniem kontraktów IT oraz kwestii e-commerce)
  • praktyczna znajomość prawa ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w relacjach z osobami zaangażowanymi w IT po stronie klientów, w tym z inżynierami oraz osobami odpowiedzialnymi za zakupy
  • samodzielność rozumiana jako możliwość udzielenia kompleksowego wsparcia klientowi w danym projekcie, przy wykorzystaniu know-how Kancelarii
  • rozumienie podstawowych zagadnień z zakresu technologii: cloud, blockchain oraz AI
  • biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • tytuł adwokata lub radcy prawnego
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć budowania biznesu w obszarze swojej specjalizacji ze wsparciem uznanej polskiej Kancelarii

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy (pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu multisport, komfortowe środowisko pracy - w tym doskonałą lokalizację biura oraz możliwość pracy w systemie hybrydowym)
  • wsparcie w zakresie działań business development w zakresie istniejących i przyszłych klientów Kancelarii
  • niezależność w sposobie określenia sposobu świadczenia usług na rzecz klientów
  • pracę dla czołowych klientów polskich oraz zagranicznych
  • możliwość rozwoju zawodowego pod kierunkiem ekspertów

Aplikacje wraz z następującą klauzulą:

„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”

[OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”

prosimy składać na adres:

praca@gessel.pl

z adnotacją: SENIOR ASSOCIATE – PRAWO NOWYCH TECHNOLOGII

lub za pośrednictwem formularza