Twój zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie zespołu w realizowanych projektach

Nasze wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w następujących obszarach: prawo własności intelektualnej, prawo cywilne, ochrona dóbr osobistych
  • doświadczenie w obszarze prawa pracy lub ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w postępowaniach sądowych na wszystkich jego etapach
  • uprawnienia zawodowe; mile widziane osoby, które przystąpiły do egzaminu adwokackiego / radcowskiego w 2021 roku
  • biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy (pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz karta typu multisport, komfortowe środowisko pracy - w tym doskonałą lokalizację biura)
  • udział w ciekawych projektach, w tym o międzynarodowym zasięgu
  • pracę dla prestiżowych klientów polskich oraz zagranicznych
  • możliwość rozwoju zawodowego pod kierunkiem ekspertów

Szukamy właśnie Ciebie!

Aplikacje wraz z następującą klauzulą

„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”

[OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”

prosimy składać na adres:

praca@gessel.pl

z adnotacją: SENIOR ASSOCIATE_PRAWO WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

lub za pośrednictwem formularza