dolacz do nas 12

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa prawna transakcji M&A, PE oraz VC na wszystkich etapach
  • bieżąca obsługa procesów inwestycyjnych
  • bieżąca obsługa korporacyjna
  • uczestnictwo w procesach udzielania finansowania
  • uczestnictwo w działaniach business development

Nasze wymagania:

  • co najmniej 4-5 letnie doświadczenie w doradztwie prawnym przy transakcjach M&A, PE lub VC
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz handlowego
  • biegła znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • doświadczenie w pracy z klientem i identyfikowaniu jego potrzeb
  • uprawnienia zawodowe adwokata lub radcy prawnego
  • doświadczenie zawodowe w sektorze TMT (technologie, media, telekomunikacja) oraz energetyki będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu, komunikatywność, samodzielność, terminowość i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu multisport
  • komfortowe środowisko pracy - w tym doskonała lokalizacja biura oraz przyjazna atmosfera w zespole
  • udział w prestiżowych projektach M&A, w tym o międzynarodowym zasięgu
  • pracę dla prestiżowych klientów polskich oraz zagranicznych
  • możliwość rozwoju zawodowego pod kierunkiem ekspertów
  • Kandydatkom / Kandydatom  z większym doświadczeniem / doświadczeniem w samodzielnym zarządzaniu projektami możemy zaoferować stanowisko Managing Associate

Aplikacje wraz z następującą klauzulą:

„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”

[OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”

prosimy składać na adres:

praca@gessel.pl

z adnotacją: SENIOR ASSOCIATE W ZESPOLE M&A