Twoje zadania

  • Prowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych oraz aktualizacja strony internetowej;
  • Tworzenie treści i materiałów na potrzeby promocji (przygotowywanie newsletterów, postów, publikacji na stronę www);
  • Realizacja projektów w ramach działań PR;
  • Przygotowywanie prezentacji, ofert i innych materiałów dla klientów (w tym materiały graficzne);
  • Współpraca z podwykonawcami – drukarnie, studio graficzne, studio fotograficzne, producenci materiałów promocyjnych; nadzór nad materiałami promocyjnymi i bazą podwykonawców;
  • Przygotowywanie informacji i ankiet do konkursów i  rankingów;
  • Wyszukiwanie informacji potrzebnych do raportów, analiz, ofert (analiza konkurencji i trendów rynkowych);
  • Aktualizacja i nadzór nad aktualnością baz: CRM, kontakty (media, VIP), zdjęcia, eventy;
  • Współorganizacja spotkań wewnętrznych, imprez integracyjnych, eventów dla klientów, konferencji, webinarów;

Nasze wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie zdobyte w obszarze marketingu B2B;
  • mile widziane doświadczenie z pracy w kancelarii prawnej;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość programu WordPress i narzędzia Freshmail;
  • znajomość działania serwisów LinkedIn i Facebook;
  • mile widziana znajomość obsługi programów – InDesign, Canva i Photoshop;
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu Google Analytics;
  • zdolności copywriterskie – tzw. „lekkie pióro”;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy (umowa o pracę lub B2B)
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu multisport,
  • komfortowe środowisko pracy - w tym doskonała lokalizacja biura oraz przyjazna atmosfera w zespole

Aplikacje wraz z następującą klauzulą:

„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”

[OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski sp.k.) na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”

prosimy składać na adres:

praca@gessel.pl

z adnotacją: SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. KOMUNIKACJI I MARKETINGU

lub za pośrednictwem formularza