dolacz do nas 11

Twoje zadania:

  • planowanie i realizacja działań marketingowych dla działu arbitrażowego, procesowego i projektu GESSEL for Climate, w tym budowanie świadomości ryzyka ESG wśród klientów;
  • bieżąca współpraca i wykonywanie zleceń dla kierowników praktyki arbitrażowej i procesowej;
  • wsparcie procesu komunikacji z interesariuszami firmy w obszarze współpracy na rzecz ochrony klimatu,
    realizacja
    projektów w ramach działań PR;
  • monitorowanie trendów rynkowych i wytycznych unijnych w zakresie ESG oraz zrównoważonego rozwoju;
    wyszukiwanie informacji potrzebnych do raportów, analiz, ofert;
  • współprowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych oraz aktualizacja strony internetowej;
  • przygotowywanie prezentacji, ofert i innych materiałów dla klientów (w tym materiały graficzne);
  • współpraca z podwykonawcami – drukarnie, studio graficzne, studio fotograficzne, producenci materiałów promocyjnych;
  • przygotowywanie informacji i ankiet do konkursów oraz rankingów prawniczych;
  • współorganizacja spotkań wewnętrznych, imprez integracyjnych, eventów dla klientów, konferencji.

Nasze wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie zdobyte
    w obszarze działań
    z zakresu ESG;
  • podstawowa znajomość zagadnień prawnych związanych z ochroną środowiska;
  • znajomość programu WordPress i narzędzia Freshmail;
  • znajomość działania serwisów LinkedIn i Facebook;
  • mile widziana znajomość obsługi programów – InDesign/Canva;
  • zdolności copywriterskie – tzw. „lekkie pióro”;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy (umowa o pracę lub B2B)
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu multisport
  • komfortowe środowisko pracy - w tym doskonała lokalizacja biura oraz przyjazna atmosfera w zespole
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych

Aplikacje wraz z następującą klauzulą

„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”

[OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”

prosimy składać na adres:

praca@gessel.pl

z adnotacją: Specjalista/-tka ds. komunikacji marketingowej i ESG