Specjalistka / Specjalista ds. IT

Zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne i sprzętowe dla pracowników kancelarii
  • inwentaryzacja oraz utrzymanie sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych
  • konfiguracja, aktualizacja oraz monitoring systemów
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • znajomość konfiguracji Windows i Windows Server
  • znajomość problematyki związanej z wirtualizacją zasobów serwerowych oraz praktyczna umiejętność administrowania środowiskami wirtualizacji Hyper-V
  • doświadczenie w zakresie utrzymania i administracji zasobów serwerowych
  • znajomość rozwiązań AD oraz Microsoft 365 (chmura)
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie, chęć podnoszenia umiejętności
  • praktyczna znajomość zagadnień informatycznych

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty typu Multisport
  • komfortowe środowisko pracy – w tym doskonała lokalizacja biura oraz przyjazna atmosfera w zespole
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych, wsparcie doświadczonych współpracowników
  • możliwość pracy hybrydowej

Aplikacje prosimy składać wraz z następującą klauzulą:

„Potwierdzam zapoznanie się z dostępną na stronie gessel.pl informacją dotyczącą zasad przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją. Zgłaszając moją kandydaturę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p w związku z przesłanymi przeze mnie dokumentami aplikacyjnymi na potrzeby udziału w procesie rekrutacji na określonych tam zasadach.”

[OPCJONALNIE]: „Wyrażam dodatkową, odrębną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. na potrzeby dalszych rekrutacji w przyszłości”