Adam Kraszewski prelegentem na Konferencji „HR 2019. Prawo, inspiracje, narzędzia”

09.04.2019 Aktualności

16 kwietnia 2019 roku w Warszawie w Centrum konferencyjno-szkoleniowym Golden Floor Towerw Warszawie (ul. Chłodna 51, 32 piętro) odbędzie się konferencja „HR 2019. Prawo, inspiracje, narzędzia” organizowana przez Konfederację Lewiatan, pod patronatem Klubu Marka jest kobietą. Konferencja skierowana jest do średnich firm (tj. zatrudniających od 50 do 249 osób). Jednym z głównych wątków konferencji będzie kwestia równości wynagrodzeń kobiet i mężczyzn.

Wydarzenie jest częścią projektu “Równość szans w biznesie – praktyczne narzędzie realizacji zasady równości szans kobiet i mężczyzn w przedsiębiorstwach”, który jest kontynuacją przedsięwzięcia realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w latach 2013-2015. Głównym celem projektu jest wzmocnienie pozycji i poprawa sytuacji kobiet w miejscu pracy, ma służyć wyrównywaniu szans w podejmowaniu decyzji ekonomicznych. Skierowany jest przede wszystkim do firm średnich.

Adam Kraszewski, radca prawny, managing associate, weźmie udział w panelu zatytułowanym „PRAWO. Przepisy związane z zatrudnieniem”. Jego prelekcja będzie dotyczyła dokumentacji pracowniczej i przetwarzania danych osobowych w zatrudnieniu w świetle przepisów RODO. 

hr2019 prawo inspiracje narzedzia 16 kwietnia 2019 konferencja dla firm srednich 730x1024 1

Więcej o projekcie: 
https://rownoscwbiznesie.info/ 
https://www.facebook.com/events/2353703394909197/

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys