Alians Kancelarii GESSEL oraz Mec. Dariusza Okolskiego / Praktyka nieruchomościowa GESSEL

03.10.2018 Aktualności

Kancelaria GESSEL od 25 lat działa na polskim rynku usług prawnych. Świadczymy doradztwo w niemal wszystkich obszarach prawa. Praktyka nieruchomości jest to dział, w którym od lat prowadzimy projekty, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i naszych Klientów dziś wzmacniamy ją bardzo mocno – nawiązując partnerstwo z nieruchomościowym autorytetem Panem mecenasem Dariuszem Okolskim, uznanym ekspertem w zakresie doradztwa prawnego i podatkowego dla branży nieruchomości oraz pojętych szeroko nieruchomościowych procesów inwestycyjnych.

Zasadniczym celem aliansu jest jeszcze sprawniejsze i jeszcze lepsze świadczenie usług doradztwa prawnego przez Kancelarię GESSEL poprzez połączenie sił oraz kompetencji, a tym samym realizowanie wobec naszych Klientów jeszcze bardziej kompleksowej, fachowej, dynamicznej i merytorycznej obsługi wszelkich zagadnień i procesów nieruchomościowych. Pan mec. Dariusz Okolski współpracował będzie z działem nieruchomości Kancelarii GESSEL, którym kierują i który współtworzą wspólnicy Kancelarii Aldona Pietrzak, Piotr Schramm oraz Christian Schmidt.

Piotr Schramm, wspólnik Kancelarii GESSEL:

„Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z mecenasem Okolskim z kilku powodów. Przede wszystkim, jest to wybitny specjalista w zakresie prawa obrotu nieruchomościami oraz prawa budowlanego. Współpraca z mecenasem Okolskim wzmocni nasze kompetencje w obszarach związanych z branżą budowalną i nieruchomości. Dodatkowo, partnerstwo pomoże nam sprostać rosnącemu wciąż na polskim rynku popytowi na doradztwo prawne w tym obszarze.”

Dariusz Okolski, adwokat, radca prawny

mecenas okolskiAdwokat, radca prawny. Absolwent  Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, studiów podyplomowych na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Tübingen, studium prawa porównawczego na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Strasburgu oraz studium prawa amerykańskiego na Wydziale Prawa Uniwersytetu DePaul w Chicago. Współpracował z międzynarodowymi kancelariami prawniczymi w Polsce oraz za granicą – Altheimer&Gray, Clifford Chance, Haarmann Hemmelrath. Był Dyrektorem Departamentu Prawnego w Skanska Polska oraz w firmie deweloperskiej Blue City. Specjalista w zakresie prawa zobowiązań, prawa obrotu nieruchomościami, umów o roboty budowlane oraz umowy konsorcjum. Arbiter Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. W okresie ostatnich kilkunastu lat doradzał polskim i międzynarodowym przedsiębiorcom, w tym m.in. firmom deweloperskim, instytucjom z sektora usług finansowych (ubezpieczyciele, firmy pośrednictwa ubezpieczeniowego oraz brokerskie, firmy leasingowe), medycznym oraz producentom branży spożywczej. Zajmuje się również prowadzeniem skomplikowanych spraw spornych. Posługuje się biegle językiem angielskim oraz niemieckim.

 

aldona newslette

Aldona Pietrzak

a.pietrzak@gessel.pl

piotr schramm

Piotr Schramm

p.schramm@gessel.pl

christian schmidt

Christian Schmidt

c.schmidt@gessel.pl

images 150x150 facebook2 e1527244074676 150x150 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys