Awanse w Kancelarii GESSEL

01.03.2022 Aktualności

Z radością informujemy, że z początkiem 2022 roku Michał Bochowicz, partner w Kancelarii GESSEL od 2021 roku, został promowany na equity partnera Spółki, a do grona partnerów dołączył także Maciej Boryczko, szef praktyki prawa nieruchomości.

13. Michal Bochowicz 225x300Michał Bochowicz jest związany z Kancelarią GESSEL od 2015 roku.
Specjalizuje się w transakcjach M&A, Private Equity oraz Venture Capital w sektorze technologii, mediów i telekomunikacji (TMT) oraz energetyki odnawialnej, a także w bieżącym doradztwie prawnym dla polskich i zagranicznych klientów. Doradzał kupującym i sprzedającym w największych w Polsce transakcjach technologicznych. Klientami Michała są między innymi polskie i zagraniczne fundusze Private Equity i Venture Capital, instytucje płatnicze, podmioty z rynku e-commerce, dostawcy oprogramowania (w tym SaaS), a także podmioty z sektorów zielonej energii, ochrony zdrowia i lotnictwa. Michał angażuje się w aktywność pro bono, pomagając startupom i młodym przedsiębiorcom. Ceniony jest za umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i specyfiki jego biznesu, a także proaktywność i kreatywność proponowanych rozwiązań. Michał Bochowicz współtworzy interdyscyplinarny zespół świadczący najwyższej jakości pomoc prawną dla przedsiębiorców działających w sektorze nowych technologii.

maciej boryczko e1646123691589 150x150

Maciej Boryczko jest członkiem zespołu Kancelarii GESSEL od 2011 roku.
Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz krajowych i międzynarodowych inwestorów obejmujące szeroki zakres projektów, w tym w obszarze nieruchomościowym. Doradzał klientom w najbardziej wymagających i skomplikowanych procesach, polegających m.in. na zbyciu i nabyciu nieruchomości, najmu i dzierżawy, finansowaniu projektów nieruchomościowych, ich rewitalizacji i komercjalizacji. Zajmuje się szacowaniem i mitygowaniem ryzyk związanych z otaczającymi go procesami, był zaangażowany w przeprowadzenie ponad 100 badań typu due diligence, którego przedmiotem niemal zawsze były wątki nieruchomościowe. Specjalizuje się także w zagadnieniach korporacyjnych i transakcjach typu M&A.

 

Natomiast awanse na stanowiska managing associate otrzymały dwie osoby: Anna Ziewalicz adwokat z zespołu procesowego kierowanego przez Piotra Schramma oraz Michał Osowski radca prawny z zespołu fuzji i przejęć kierowanego przez Karola Sokoła.

kar 9880small scaled e1646123950754 136x150Anna Ziewalicz członek zespołu Kancelarii GESSEL od 2015 roku.

Specjalizuje się w postępowaniach sądowych i arbitrażowych. Posiada bogate doświadczenie m.in. w zakresie sporów korporacyjnych, budowlanych, finansowych, M&A, a także dotyczących projektów informatycznych i nowych technologii. Doradza klientom w postępowaniach spornych posiadających element międzynarodowy, w tym dotyczących wykonywania zagranicznych orzeczeń w Polsce. Ma także doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących naruszenia dóbr osobistych, np. poprzez publikacje w prasie. Prelegentka na konferencjach i warsztatach.

 

michal osowski e1646124136300 150x150Michał Osowski związany z Kancelarią GESSEL od 2016 roku.

Specjalizuje się w transakcjach fuzji i przejęć na rynku publicznym oraz niepublicznym, bieżącej obsłudze korporacyjnej spółek prawa handlowego oraz prawnych aspektach finansowania przedsiębiorców, w tym warunkach emisji obligacji w ramach ofert prywatnych. Uczestniczy we wszystkich etapach procesu M&A, w tym podczas due diligence, sporządzania dokumentacji transakcyjnej, negocjacji oraz finalizowania transakcji.

 

Dodatkowo na stanowisko starszego prawnika promowany został Marcin Iwaniak, a na stanowisko of counselMagdalena Dudziec-Kośnik, oboje z zespołu bankowości i finansów Małgorzaty Badowskiej.

dsc 1620 scaled e1646124360203 150x150Magdalena Dudziec-Kośnik związana z Kancelarią GESSEL od 2019 roku.

Specjalizuje się w transakcjach finansowania, w tym typu corporate finance, project finance, real estate finance oraz transakcjach obejmujących refinansowanie zadłużenia (zarówno po stronie instytucji finansowych, jak i po stronie kredytobiorców). Doradza w projektach z zakresu restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw. Ma doświadczenie w doradztwie związanym z emisją obligacji. Uczestniczy w projektach M&A.

 

marcin iwaniak 2 scaled e1646124602393 150x150Marcin Iwaniak – członek zespołu Kancelarii GESSEL od 2021 roku.

Specjalizuje się zarówno w obsłudze banków, jak i kredytobiorców, w tym spółek notowanych na GPW, przy transakcjach finansowania na rynku bankowym, w szczególności przy sporządzaniu i bieżącej obsłudze umów kredytowych i dokumentów zabezpieczenia, jak również w przygotowywaniu raportów due diligence na potrzeby podmiotów finansujących.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys