Bartłomiej Woźniak i Paweł Kwiatkowski awansowali na stanowisko managing associate

18.02.2020 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że w naszej kancelarii na stanowisko managing associate awansowali dr Bartłomiej Woźniak, adwokat w zespole fuzji i przejęć kierowanym przez Macieja Kożuchowskiego oraz Paweł Kwiatkowski, adwokat w zespołach: postępowań sądowych oraz projektów specjalnych (risk&support), kierowanych przez Piotra Schramma.

 

dsc 0206 e1511971311214 150x150

Dr Bartłomiej Woźniak specjalizuje się  w fuzjach i przejęciach, bankowości i finansach oraz w prawie spółek i prawie handlowym. Jego doświadczenie obejmuje współpracę z wieloma funduszami private equity oraz venture capital. Doradzał w ramach transakcji typu share deal oraz asset deal zarówno po stronie kupującego jak i sprzedającego. Uczestniczył w akwizycjach prowadzonych w formie buy-outs (w tym w ramach wykupu lewarowanego lub wykupu menedżerskiego) lub expansion capital. Posiada doświadczenie w doradztwie w zakresie zorganizowanych procesów sprzedaży, transakcjach z wykorzystaniem ubezpieczenia odpowiedzialności z tytułu oświadczeń i zapewnień (W&I Insurance) oraz projektach o charakterze transgranicznym.

Z Kancelarią związany jest od 2014 roku.

 

pawel kwiatkowski 3 e1507646883222 150x150

Paweł Kwiatkowski reprezentuje klientów w sporach korporacyjnych (m.in. reprezentował  i doradzał – zarówno po stronie powoda jak i pozwanego – w postępowaniach dotyczących odpowiedzialności członków zarządu spółki za działania na szkodę spółki), budowlanych (m. in. reprezentował wykonawców i inwestorów na etapie postępowań przed Sądem Najwyższym w sprawach ze skargi kasacyjnej) i z zakresu prawa cywilnego. Prowadzi postępowania karne i karno-skarbowe (m. in. reprezentował prezesa zarządu spółki w sprawie obejmującej zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz wyłudzenia nienależnego zwrotu podatku VAT). Doradza  w kluczowych transakcjach M&A (m. in reprezentował przed sądem i doradzał w sporach wynikłych z transakcji dotyczącej spółki z branży odpadowej) i negocjacjach, w tym o charakterze międzynarodowym.

Członek Komitetu Arbitrażowego Sądu Arbitrażowego Lewiatan od lutego 2017 roku.

Z Kancelarią GESSEL związany jest od 2012 roku.

 

Serdecznie gratulujemy!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys