„Businesswoman & life” już po raz ósmy wsparł podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, przygotowując Kalendarz Gwiazd. Kancelaria GESSEL jest jednym z darczyńców tej inicjatywy.  

Dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz wraz z Grzegorzem Kalinowskim pojawili się w kalendarzu (marzec 2021).  

Na poszczególnych planszach kalendarza pojawi się także: Hanna Pieścińska i Maciej Orłoś, Anna Pazderska i Arkadiusz Smoliński, Karolina Karwowska-Gajżewska i Rafał Szatan, Bożydar Iwanow i Joanna Tynor, Magdalena Bogucka i Krzysztof Ibisz, Magdalena Różniak i Tomasz Ciachorowski, Żaneta Koźmińska i Jakub Kucner, Aneta Kownacka i Tomasz Wolny, Michalina Koć-Mniszko i Tomasz Barański, Monika Knoppek i Aleksander Milwiw-Baron, Beata Rybicka i Andrzej Grabowski, Magda Pleskacz i Tomasz Kozłowicz, Aleksandra Nykiel i Arkadiusz Gołębiowski. 

Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza i licytacji prac artystów, jak co roku, jest przekazywany na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, które jest częścią międzynarodowej organizacji SOS Children’s VillagesStowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym oraz zagrożonym utratą opieki rodziców w Polsce oraz Afryce (m.in. w Kamerunie i Zimbabwe). 

Zachęcamy do licytowania - zestaw oprócz zdjęcia z kalendarza zawiera obraz Marka Kamińskiego, książkę "50 Wpływowych Kobiet Biznesu" oraz zestaw kosmetyków.