Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz ponownie wyróżniona w Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2014

22.04.2014 Aktualności

W 12 edycji rankingu Rzeczypospolitej Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz zdobyła ponownie rekomendację w kategorii: fuzje przejęcia/prywatyzacja restrukturyzacja. Beata Gessel od wielu lat jest rekomendowana w rankingach „Rzeczpospolitej”.

Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, jako ceniony ekspert w dziedzinie transakcji fuzji i przejęć, private equity/ venture capital, prawa handlowego, a także arbitrażu, jest wskazywana jako lider również w wielu międzynarodowych rankingach. Międzynarodowy ranking Practical Law Company przyznał Beacie Gessel indywidualną rekomendację („wysoce rekomendowana”) w dziedzinie Private Equity/ Venture Capital oraz Corporate/ M&A (2007-2011). Jest także rekomendowana w „Private Equity Global Counsel Handbooks” w kategorii Private Equity i Venture Capital oraz, konsekwentnie od 2001 roku, przez „Chambers Global The World’s Leading Lawyers” oraz „Chambers Europe Legal Directory”.

W tym roku mec. Gessel zdobyła również rekomendację Chambers Europe 2014 w dziedzinie arbitrażu w kategorii: Dispute Resolution: Most in Demand Arbitrators.

2014-04-22
 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys