W 12 edycji rankingu Rzeczypospolitej Beata Gessel - Kalinowska vel Kalisz zdobyła ponownie rekomendację w kategorii: fuzje przejęcia/prywatyzacja restrukturyzacja. Beata Gessel od wielu lat jest rekomendowana w rankingach „Rzeczpospolitej”.

Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, jako ceniony ekspert w dziedzinie transakcji fuzji i przejęć, private equity/ venture capital, prawa handlowego, a także arbitrażu, jest wskazywana jako lider również w wielu międzynarodowych rankingach. Międzynarodowy ranking Practical Law Company przyznał Beacie Gessel indywidualną rekomendację („wysoce rekomendowana”) w dziedzinie Private Equity/ Venture Capital oraz Corporate/ M&A (2007-2011). Jest także rekomendowana w "Private Equity Global Counsel Handbooks" w kategorii Private Equity i Venture Capital oraz, konsekwentnie od 2001 roku, przez "Chambers Global The World’s Leading Lawyers" oraz "Chambers Europe Legal Directory".

W tym roku mec. Gessel zdobyła również rekomendację Chambers Europe 2014 w dziedzinie arbitrażu w kategorii: Dispute Resolution: Most in Demand Arbitrators.
2014-04-22