Dorota Bryndal na Kongresie Kultury Polskiej

25.09.2009 Aktualności

Dorota Bryndal, wspólnik Kancelarii GESSEL, wzięła udział w panelu „Instytucja, firma czy wydarzenie – jak organizować, wartościować i finansować kulturę”, który odbył się w ramach Kongresu Kultury Polskiej w Krakowie w dniach 23-25 września 2009 roku.

Moderatorką panelu była Pani Beata Bochińska – Prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Raport o wzornictwie zaprezentowała Iwona Palczewska, a uczestnikami, oprócz Doroty Bryndal , byli: Dominique Lesage – dyrektor wykonawczy Grupy Telekomunikacji Polskiej S.A., Wojciech Szczurek – Prezydent Gdyni oraz Wojciech Trzciński – założyciel prywatnego Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny (2003).

Kongres Kultury miał na celu podsumowanie i analizę stanu wszelkich dziedzin kultury polskiej po 20 latach od transformacji społecznej i ustrojowej.

Więcej informacji o Kongresie Kultury Polskiej na stronie Kongresu.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys