Dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz panelistką podczas XXIV Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju

04.09.2014 Aktualności

Dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, wspólnik zarządzający Kancelarii GESSEL oraz prezes Sądu Arbitrażowego Lewiatan, wzięła udział w panelu „Wzrost przekracza granice. Transakcje M&A na rynkach zagranicznych” podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy, które odbyło się w dniach 2-4 września 2014 roku.

W panelu, organizowanym przez mBank, poruszane były kwestie: jaką jednak wybrać drogę rozwoju – poprzez transakcję M&A czy poprzez rozwój organiczny, jakie czynniki decydują o wyborze jednej lub drugiej drogi, jak przygotować organizację do przejęcia zagranicznej firmy, by osiągnąć spodziewane efekty, co zmienia się w firmie po wyjściu na nowe rynki, jak zmienia się zarządzanie, kultura organizacyjna i ryzyka związane z działalnością na nowych rynkach, czy obawy polskich firm przed ekspansją zagraniczną są uzasadnione, gdzie najlepiej rozpocząć prowadzenie biznesu za granicą, co przesądza o sukcesie na rynkach zagranicznych, gdzie szukać szans dla polskich firm.

W panelu razem z mec. Beatą Gessel -Kalinowską vel Kalisz udział brali przedstawiciele firm: mBank, Harvard Business Review Polska, Enterprise Investors i Kruk S.A.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.12.2023

Szkolenie dla PZFP

Wraz z Polskim Związkiem Funduszy Pożyczkowych (PZFP) zorganizowaliśmy szkolenie dla członków Związku : "Postępowanie restrukturyzacyjne w praktyce". Szkolenie poprowad...

Aktualności
Szkolenie dla PZFP

04.12.2023

Alumni Party 2023

Pod sam koniec listopada zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie - Alumni Party - które było już ostatnim eventem zrealizowanym w ramach obchodów 30-lcia naszej kancelarii...

Aktualności
Alumni Party 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!