Dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz prelegentką podczas konferencji arbitrażowej w Kijowie

07.11.2014 Aktualności

Seminarium “Need for Speed in International Arbitration: What Tools Are Available to Parties for Obtaining Urgent Relief?” zostało zorganizowane przez organizację ICDR Young & International 5 listopada w Kijowie jako wydarzenie towarzyszące Kiev Arbitration Days 2014.

Mec. Gessel wygłosiła prelekcję Do we really need provisional measures issued by arbitral tribunals, na temat środków zabezpieczających w międzynarodowym arbitrażu, bazując na doświadczeniach międzynarodowych instytucji arbitrażowych. 

ICDR (The International Centre for Dispute Resolution) to międzynarodowy odział amerykańskiej organizacji arbitrażowej T he American Arbitration Association (AAA), która świadczy międzynarodowe usługi związane z arbitrażem i rozwiązywaniem sporów.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!