Dr Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz wyróżniona w rankingu IFLR 1000

10.12.2014 Aktualności

IFLR 1000 to ukazujący się od 1990 roku przewodnik-ranking klasyfikujący najlepsze kancelarie specjalizujące się w prawie finansowym i korporacyjnym w ponad 120 jurysdykcjach na całym świecie, w tym w Polsce.

W 2014 r. w rankingu sklasyfikowano również najlepszych prawników, którym przyznano tytuł leading lawyers. Mec. Beata Gessel – Kalinowska vel Kalisz została wyróżniona w kategorii najlepszy ekspert w dziedzinie fuzji i przejęć.

Ranking IFLR 1000 firmuje renomowany miesięcznik poświęcony tematyce prawa finansowego „International Financial Law Review” wydawany przez grupę Legal Media należącą do Euromoney, jednej z największych firm w branży informacji biznesowych na świecie.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys