Dr Janusz Fiszer najlepszym ekspertem w kategorii Międzynarodowe prawo podatkowe wg. Rzeczpospolitej

18.04.2019 Aktualności

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dr Janusz Fiszer został wyróżniony przez dziennik Rzeczpospolita w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego w kategorii Międzynarodowe prawo podatkowe.

W poprzednich edycjach rankingu o zwycięstwie decydowała liczba głosów oddanych na daną osobę przez innych uczestników rankingu, czyli jej konkurentów. Tym razem konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym redakcja Rzeczpospolitej wyłoniła finalistów w każdej z poszczególnych dziedzin. Do finału przeszli doradcy, którzy zdobyli największą liczbę wskazań ze strony innych uczestników konkursu a następnie finaliści zostali poproszeni o przedstawienie swoich największych sukcesów w 2018 roku. Na tej podstawie wyłoniono najlepszych ekspertów

Najważniejsze sukcesy osiągnięte w 2018 roku przez dr Janusza Fiszera:

  • Przygotowanie dla polskiego klienta – osoby fizycznej – analizy wielostopniowej międzynarodowej struktury dla eliminacji opodatkowania zysków kapitałowych ze zbycia aktywów w Polsce.
  • Analiza dla międzynarodowej grupy inwestycyjnej wielostopniowej międzynarodowej struktury w zakresie eliminacji opodatkowania zysków kapitałowych z tytułu zbycia aktywów w Polsce.
  • Analiza dla bardzo dużej polskiej grupy kapitałowej struktury wykorzystującej tzw. prywatne fundacje, zarejestrowane w europejskiej jurysdykcji, do eliminacji opodatkowania zysków kapitałowych ze zbycia aktywów w Polsce. Łączna wartość trzech transakcji przekroczyła 500 mln zł.

Cieszymy się niezmiernie, że wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie dr Janusza Fiszera zostały docenione przez dziennik Rzeczpospolita.

Serdecznie gratulujemy!

rzepa

 17.04.2019 Warszawa. Ranking doradcow podatkowych.
fot. Robert Gardzinski

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys