Dr Konrad Czech uczestnikiem panelu dyskusyjnego podczas XI edycji Forum Dyrektorów Działów Prawnych

19.09.2018 Aktualności

W dniach 19-20.09.2018 odbywa się w Hotelu Polonia Palace XI edycja Forum Dyrektorów Działów Prawnych – najważniejsze i doroczne spotkanie prawników in-house.

Forum od wielu lat gromadzi specjalistów z różnych dziedziny prawa reprezentujących zarówno Kancelarie jak i przedsiębiorstwa. Podczas spotkania uczestnicy mają możliwość wymiany doświadczeń oraz uzyskania niezbędnej wiedzy w zakresie najważniejszych zmian prawnych. W programie forum występują eksperci z różnych dziedzin prawa, którzy podczas swoich prelekcji nie tylko podzielą się wiedzą teoretyczną, ale również przedstawią ją w formie case study.

Podczas drugiego dnia forum, dzięki zaproszeniu od Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, głos zabierze dr Konrad Czech. Zasiądzie on w panelu dyskusyjnym pt. „O możliwościach oferowanych przez arbitraż instytucjonalny, czyli niesztampowo o arbitrażu gospodarczym”. Dr. Czech jest specjalistą w zakresie międzynarodowego arbitrażu handlowego i inwestycyjnego, posiada bogate doświadczenie arbitrażowe zdobyte w międzynarodowej grupie arbitrażowej jednej z renomowanych kancelarii prawniczych, niemieckim butiku arbitrażowym i Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej. Od stycznia br. związany jest z Kancelarią GESSEL.

Więcej o wydarzeniu na https://www.pb.pl/konferencje/xi-forum-dyrektorow-dzialow-prawnych-1156#nkpb-goal

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

19.02.2024

Chambers Global 2024

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma oraz poszczególni eksperci po raz kolejny zostali wyróżnieni przez wydawnictwo Chambers & Partners w tegorocznej edycji „...

Aktualności
Chambers Global 2024

06.02.2024

Diamenty Forbesa 2024

Diament Forbesa 2024 dla GESSEL! Jesteśmy dumni, że po raz kolejny otrzymaliśmy tak zacną nagrodę. Oznacza ona uznanie siły, zdolności budowania wartości i jakości...

Aktualności
Diamenty Forbesa 2024
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!