W dniach 19-20.09.2018 odbywa się w Hotelu Polonia Palace XI edycja Forum Dyrektorów Działów Prawnych - najważniejsze i doroczne spotkanie prawników in-house.

Forum od wielu lat gromadzi specjalistów z różnych dziedziny prawa reprezentujących zarówno Kancelarie jak i przedsiębiorstwa. Podczas spotkania uczestnicy mają możliwość wymiany doświadczeń oraz uzyskania niezbędnej wiedzy w zakresie najważniejszych zmian prawnych. W programie forum występują eksperci z różnych dziedzin prawa, którzy podczas swoich prelekcji nie tylko podzielą się wiedzą teoretyczną, ale również przedstawią ją w formie case study.

Podczas drugiego dnia forum, dzięki zaproszeniu od Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, głos zabierze dr Konrad Czech. Zasiądzie on w panelu dyskusyjnym pt. „O możliwościach oferowanych przez arbitraż instytucjonalny, czyli niesztampowo o arbitrażu gospodarczym”. Dr. Czech jest specjalistą w zakresie międzynarodowego arbitrażu handlowego i inwestycyjnego, posiada bogate doświadczenie arbitrażowe zdobyte w międzynarodowej grupie arbitrażowej jednej z renomowanych kancelarii prawniczych, niemieckim butiku arbitrażowym i Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej. Od stycznia br. związany jest z Kancelarią GESSEL.

Więcej o wydarzeniu na https://www.pb.pl/konferencje/xi-forum-dyrektorow-dzialow-prawnych-1156#nkpb-goal