Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria GESSEL stworzyła i udostępniła mobilną aplikację arbitrażową - GESSEL Arbitration Wall.

GESSEL Arbitration Wall to aplikacja mobilna (czyli program komputerowy, przeznaczony dla użytkowników urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety), poświęcona arbitrażowi. Jej główne funkcjonalności skupiają się na łatwo dostępnej, przejrzystej bazie danych, obejmującej dokumenty, często wykorzystywane w arbitrażu – regulaminy i ustawy (np. Regulamin i Wytyczne IBA) – oraz inne informacje i zasoby (opracowania, raporty etc.). Materiały, zgromadzone w bazie danych dotyczą przede wszystkim procedur arbitrażowych oraz szerszego środowiska prawnego arbitrażu (zarówno na płaszczyźnie narzędzi legislacyjnych, jak i orzecznictwa i ukształtowanych praktyk).

Aplikacja GESSEL Arbitration Wall ma służyć promocji arbitrażu. Jest dostępna bezpłatnie dla użytkowników systemów iOS (iPhone, iPad) oraz Android (Samsung, Sony, HTC i inne urządzenia, działające w systemie Android). Aplikacja jest dostępna wyłącznie w języku angielskim.

Aplikacja jest dostępna w AppStore (system iOS) i na GooglePlay (system Android) bezpośrednio z Państwa urządzenia mobilnego. Po wejściu w AppStore lub GooglePlay, należy wpisać do wyszukiwarki: Arbitration Wall, a następnie wybrać darmową aplikację Arbitration Walli wybrać Install.

Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji!

Więcej informacji w załączonej broszurze:
Arbitration Wall