GESSEL ARBITRATION WALL – nowa aplikacja mobilna w Kancelarii GESSEL

08.12.2016 Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że Kancelaria GESSEL stworzyła i udostępniła mobilną aplikację arbitrażową – GESSEL Arbitration Wall.

GESSEL Arbitration Wall to aplikacja mobilna (czyli program komputerowy, przeznaczony dla użytkowników urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety), poświęcona arbitrażowi. Jej główne funkcjonalności skupiają się na łatwo dostępnej, przejrzystej bazie danych, obejmującej dokumenty, często wykorzystywane w arbitrażu – regulaminy i ustawy (np. Regulamin i Wytyczne IBA) – oraz inne informacje i zasoby (opracowania, raporty etc.). Materiały, zgromadzone w bazie danych dotyczą przede wszystkim procedur arbitrażowych oraz szerszego środowiska prawnego arbitrażu (zarówno na płaszczyźnie narzędzi legislacyjnych, jak i orzecznictwa i ukształtowanych praktyk).

Aplikacja GESSEL Arbitration Wall ma służyć promocji arbitrażu. Jest dostępna bezpłatnie dla użytkowników systemów iOS (iPhone, iPad) oraz Android (Samsung, Sony, HTC i inne urządzenia, działające w systemie Android). Aplikacja jest dostępna wyłącznie w języku angielskim.

Aplikacja jest dostępna w AppStore (system iOS) i na GooglePlay (system Android) bezpośrednio z Państwa urządzenia mobilnego. Po wejściu w AppStore lub GooglePlay, należy wpisać do wyszukiwarki: Arbitration Wall, a następnie wybrać darmową aplikację Arbitration Walli wybrać Install.

Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji!

Więcej informacji w załączonej broszurze:
Arbitration Wall

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys