Zespół Kancelarii GESSEL doradzał warszawskiej spółce Comperia.pl S.A. i świadczył kompleksową obsługę prawną transakcji na każdym etapie negocjacji oraz przy podpisaniu umowy przedwstępnej sprzedaży zawartej w dniu 30 maja 2014 roku pomiędzy spółką Comperia.pl S.A. a spółką „TELEPOLIS.PL M. Kozłowski & W. Tomaszewski s.c.” w Gdańsku. 

 
Comperia.pl S.A. to spółka z branży technologii informatycznych prowadząca pierwszą w Polsce internetową porównywarkę produktów finansowych, która umożliwia m.in. porównanie produktów oferowanych przez banki. Zakup serwisu Telepolis.pl, który posiada jedną z najbardziej rozbudowanych baz informacji o szeroko rozumianej telekomunikacji, w tym w szczególności o telefonii komórkowej, pozwoli spółce Comperia.pl na powiększenie oferty usług.

Podpisanie umowy przyrzeczonej, której przedmiotem będzie przedsiębiorstwo Telepolis.pl stanowiące wyodrębniony zespół składników niematerialnych i materialnych przeznaczonych do prowadzenia serwisu Telepolis.pl, planowane jest na 30 czerwca 2014 roku.

W projekt zaangażowani byli: Barbara Łągiewka, aplikantka radcowska, Tomasz Drągowski, radca prawny, of Counsel, Marta Grabiec, aplikantka adwokacka oraz Karolina Krzal, aplikantka adwokacka.

Więcej informacji:

www.comperia.pl