GESSEL doradcą Highlander Partners przy transakcji przejęcia Druk-Paku

14.02.2014 Aktualności

Highlander Partners za pośrednictwem swojej spółki portfelowej AKOMEX zawarł umowę na nabycie notowanej na NewConnect spółki DRUK-PAK, która jest jednym z wiodących producentów opakowań kartonowych w Polsce.

Kujawskie Zakłady Poligraficzne DRUK-PAK S.A., działające od 40 lat, produkują opakowania kartonowe, ulotki informacyjne i etykiety głównie dla sektora farmaceutycznego. Klientami Druk-Paku są również zakłady z branży spożywczej, cukierniczej i technicznej.

Spółka AKOMEX , powstała w 1993 r. w Starogardzie Gdańskim, jest producentem opakowań z tektury litej i falistej, głównie dla branży spożywczej i kosmetycznej. Highlander Partners dokonał inwestycji w AKOMEX w 2010 r. W efekcie obecnie realizowanej transakcji powstanie jeden z wiodących producentów opakowań dla branży konsumenckiej w Polsce.

Pracami zespołu Kancelarii GESSEL kierowali: Marcin Macieszczak, wspólnik kancelarii, oraz Monika Wołoszka, radca prawny i managing associate.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!