GESSEL doradcą Highlander Partners przy transakcji przejęcia Druk-Paku

14.02.2014 Aktualności

Highlander Partners za pośrednictwem swojej spółki portfelowej AKOMEX zawarł umowę na nabycie notowanej na NewConnect spółki DRUK-PAK, która jest jednym z wiodących producentów opakowań kartonowych w Polsce.

Kujawskie Zakłady Poligraficzne DRUK-PAK S.A., działające od 40 lat, produkują opakowania kartonowe, ulotki informacyjne i etykiety głównie dla sektora farmaceutycznego. Klientami Druk-Paku są również zakłady z branży spożywczej, cukierniczej i technicznej.

Spółka AKOMEX , powstała w 1993 r. w Starogardzie Gdańskim, jest producentem opakowań z tektury litej i falistej, głównie dla branży spożywczej i kosmetycznej. Highlander Partners dokonał inwestycji w AKOMEX w 2010 r. W efekcie obecnie realizowanej transakcji powstanie jeden z wiodących producentów opakowań dla branży konsumenckiej w Polsce.

Pracami zespołu Kancelarii GESSEL kierowali: Marcin Macieszczak, wspólnik kancelarii, oraz Monika Wołoszka, radca prawny i managing associate.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

08.05.2024

Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

Dołączenie do tej prestiżowej organizacji to dla nas ogromne wyróżnienie i okazja do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych relacji biznesowych. Jesteśmy dumni, że m...

Aktualności
Zostaliśmy członkiem Niderlandzko-Polskiej Izby Handlowej!

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys