GESSEL doradcą Polskiej Grupy Odlewniczej w emisji obligacji i debiucie na rynku Catalyst

19.09.2016 Aktualności

Kancelaria GESSEL doradzała Polskiej Grupie Odlewniczej S.A. z siedzibą w Katowicach przy emisji obligacji serii A1 o wartości 42,2 mln zł, emitowanych w ramach programu emisji obligacji do kwoty 100 mln zł. 14 września 2016 r. obligacje zadebiutowały na rynku Catalyst (jednocześnie w alternatywnych systemach obrotu prowadzonych przez GPW oraz BondSpot S.A.). Był to 14 debiut na tym rynku w bieżącym roku, a PGO jest 182 spółką notowaną na Catalyst.

PGO to grupa, w skład której wchodzą Odlewnia Żeliwa „Śrem”, Pioma-Odlewnia oraz Kuźnia „Glinik”. Należy do grona największych w Polsce firm działających w branży metalurgicznej. Jest producentem odlewów żeliwnych i staliwnych oraz odkuwek matrycowych i swobodnie kutych. Oferuje produkty spełniające wysokie standardy i normy europejskie, które kieruje na rynek krajowy oraz zagraniczny.

Akcje PGO są przedmiotem obrotu na rynku regulowanym (rynek równoległy) Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Zespołem prawników kancelarii kierowała Małgorzata Badowska, partner, radca prawny w kancelarii GESSEL, przy wsparciu Przemysława Krzemienieckiego, aplikanta adwokackiego.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

29.05.2024

Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

Wszyscy zdający w tym roku egzaminy zawodowe otrzymali już wyniki i wszystkie są pozytywne! Serdeczne gratulacje i wielkie brawa dla Adrianny Andruszewski...

Aktualności
Nasi prawnicy zdali egzaminy zawodowe!

28.05.2024

Cykl webinarów podatkowych!

Serdecznie zapraszamy na cykl webinarów podatkowych. Pierwsze spotkanie poświęcimy unijnym zmianom w podatku u źródła. Podczas szkolenia omówimy m.in.: - Jakie ...

Aktualności
Cykl webinarów podatkowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

tygrys