GESSEL partnerem Programu Wealth Consulting dla klientów ING Banku Śląskiego S.A

14.04.2014 Aktualności

Kancelaria GESSEL została partnerem w programie Wealth Consulting, który został przygotowany specjalnie dla Klientów Wealth Management ING Banku Śląskiego SA.

Dla Kancelarii GESSEL jest to duże wyróżnienie, a także możliwość podzielenia się z Klientami Wealth Management doświadczeniami z obszaru usług, funkcjonujących w Kancelarii GESSEL pod wspólną nazwą Private Lawyer, w ramach których Kancelaria oferuje nie tylko klasyczne doradztwo dla klientów indywidualnych w kwestiach bieżących, ale też proaktywny i systematyczny przegląd różnych sfer życia, analizę potencjalnych zagrożeń lub możliwości prawno-podatkowej optymalizacji, pod opieką dedykowanego prawnika.

Kancelaria GESSEL oferuje w ramach programu Wealth Consulting kompleksową pomoc prawną i podatkową z dziedzin tj.:

 • Sukcesja

Zarządzanie i planowanie sukcesji, w tym w firmach rodzinnych wielopokoleniowych.

 • Podatki

Planowanie i doradztwo podatkowe, spory z organami podatkowymi, podatkowe optymalizacje, składanie deklaracji podatkowych.

 • Nieruchomości

Pomoc w planowaniu i przeprowadzaniu transakcji zakupu/ sprzedaży lub przekształcenia we własność.

 • Zatrudnienie

Kontrakty menedżerskie, wsparcie dla osób z top managementu w zakresie umów o pracę, porozumień w sprawie wynagrodzeń lub odpraw, planów opcji na akcje lub przy wykupach menedżerskich w transakcjach MBO/MBI.

 • Spory

Poprowadzenie sporów sądowych w ramach prawa cywilnego, rodzinnego i karnego, w tym w sprawach wykroczeń; prowadzenie mediacji w kontekście sporów rodzinnych, np. o podział majątku.

 • Sprawy rodzinne

Reprezentowanie klientów w zakresie spraw rodzinnych, w tym np. separacja, rozwód, opieka nad dzieckiem, małżeńskie umowy majątkowe.

 • Spadki

Zarządzanie masą spadkową z wykorzystaniem możliwości prawnych oferowanych przez nowelizację prawa cywilnego w części dotyczącej spadków.

 • Prywatność i wizerunek

Ochrona prywatności i zarządzanie reputacją, które wraz z rozwojem mediów i internetu są szczególnie narażone na naruszenia.

 • Fundacje i stowarzyszenia

Doradztwo przy zakładaniu fundacji i stowarzyszeń przez osoby fizyczne i wsparcie w toku ich działania.

 • Dokumenty

Sporządzanie pełnomocnictw, upoważnień lub innych dokumentów prawnych.

W ramach oferty Klienci Wealth Management ING Banku Śląskiego S.A. zyskują:

 • Dostęp do usług dedykowanego zespołu prawników GESSEL złożonym z najwyższej klasy specjalistów prawa podatkowego, rodzinnego, pełnomocników procesowych oraz specjalistów w zakresie prawa cywilnego.
 • Możliwość udziału w dedykowanych seminariach i konferencjach, dostęp do aktualnych informacji i komentarzy ekspertów kancelarii.

Programem w imieniu kancelarii GESSEL kieruje i opiekuje się mec. Dorota Bryndal, wspólnik, radca prawny o wieloletnim doświadczeniu w różnych obszarach prawa.

Więcej informacji na stronie banku: http://privatebanking.ingbank.pl/wealth-consulting.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

16.04.2024

Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

Nasze doradztwo miało charakter kompleksowy i obejmowało wszystkie etapy transakcji, w tym badanie prawne due diligence, przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakc...

Aktualności
Doradzaliśmy Depilacja.pl w transakcji dotyczącej nabycia większościowego pakietu udziałów Yasumi Polska

28.03.2024

Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!

Wyróżnienie indywidualne jako „Leading Individual” w kategorii Dispute Resolution otrzymała dr hab. Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz. Kancelaria i jej prawnicy są rek...

Aktualności
Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!