GESSEL partnerem Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych

15.04.2021 Aktualności

16 kwietnia odbędzie się Turniej Prawa Rynków Kapitałowych. Kancelaria GESSEL jest partnerem wydarzenia a Magdalena Szeplik, managing associate, adwokat jest członkiem Rady Programowej.

Turniej Prawa Rynków Kapitałowych to flagowy projekt Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych Wydarzenie jest unikalną formą sprawdzenia przez studentów wiedzy z zakresu regulacji rynku kapitałowego. Projekt skierowany jest do studentów kierunków prawniczych, interesujących się zagadnieniami rynku kapitałowego, transakcji M&A, private equity czy venture capital. Ideą Turnieju jest umożliwienie wzajemnej wymiany wiedzy wśród uczestników, a także wspólne rozwijanie kompetencji kluczowych dla dalszej pracy w dziedzinie regulacji finansowych.

Uczestnicy zmierzą się z trzema rundami. W Eliminacjach (test wiedzy) weźmie udział 12 dwuosobowych drużyn wyłonionych na podstawie wyników testu kwalifikacyjnego. Do Półfinału awansują 4 Drużyny, które zmierzą się z dwudziestoma pytaniami otwartymi (odpowiedzi ustne). Dwie drużyny, które uzyskają najwięcej punktów w Półfinale zostaną zakwalifikowane do Finału, podczas którego ich zadaniem będzie przygotowanie rozwiązywania kompleksowego problemu prawnego. Zwycięska drużyna zostanie wyłoniona przez przedstawicieli kancelarii partnerskich.

 

Więcej informacji:

oraz

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!