GESSEL partnerem Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych

15.04.2021 Aktualności

16 kwietnia odbędzie się Turniej Prawa Rynków Kapitałowych. Kancelaria GESSEL jest partnerem wydarzenia a Magdalena Szeplik, managing associate, adwokat jest członkiem Rady Programowej.

Turniej Prawa Rynków Kapitałowych to flagowy projekt Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych Wydarzenie jest unikalną formą sprawdzenia przez studentów wiedzy z zakresu regulacji rynku kapitałowego. Projekt skierowany jest do studentów kierunków prawniczych, interesujących się zagadnieniami rynku kapitałowego, transakcji M&A, private equity czy venture capital. Ideą Turnieju jest umożliwienie wzajemnej wymiany wiedzy wśród uczestników, a także wspólne rozwijanie kompetencji kluczowych dla dalszej pracy w dziedzinie regulacji finansowych.

Uczestnicy zmierzą się z trzema rundami. W Eliminacjach (test wiedzy) weźmie udział 12 dwuosobowych drużyn wyłonionych na podstawie wyników testu kwalifikacyjnego. Do Półfinału awansują 4 Drużyny, które zmierzą się z dwudziestoma pytaniami otwartymi (odpowiedzi ustne). Dwie drużyny, które uzyskają najwięcej punktów w Półfinale zostaną zakwalifikowane do Finału, podczas którego ich zadaniem będzie przygotowanie rozwiązywania kompleksowego problemu prawnego. Zwycięska drużyna zostanie wyłoniona przez przedstawicieli kancelarii partnerskich.

 

Więcej informacji:

oraz

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!