GESSEL partnerem Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych

15.04.2021 Aktualności

16 kwietnia odbędzie się Turniej Prawa Rynków Kapitałowych. Kancelaria GESSEL jest partnerem wydarzenia a Magdalena Szeplik, managing associate, adwokat jest członkiem Rady Programowej.

Turniej Prawa Rynków Kapitałowych to flagowy projekt Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych Wydarzenie jest unikalną formą sprawdzenia przez studentów wiedzy z zakresu regulacji rynku kapitałowego. Projekt skierowany jest do studentów kierunków prawniczych, interesujących się zagadnieniami rynku kapitałowego, transakcji M&A, private equity czy venture capital. Ideą Turnieju jest umożliwienie wzajemnej wymiany wiedzy wśród uczestników, a także wspólne rozwijanie kompetencji kluczowych dla dalszej pracy w dziedzinie regulacji finansowych.

Uczestnicy zmierzą się z trzema rundami. W Eliminacjach (test wiedzy) weźmie udział 12 dwuosobowych drużyn wyłonionych na podstawie wyników testu kwalifikacyjnego. Do Półfinału awansują 4 Drużyny, które zmierzą się z dwudziestoma pytaniami otwartymi (odpowiedzi ustne). Dwie drużyny, które uzyskają najwięcej punktów w Półfinale zostaną zakwalifikowane do Finału, podczas którego ich zadaniem będzie przygotowanie rozwiązywania kompleksowego problemu prawnego. Zwycięska drużyna zostanie wyłoniona przez przedstawicieli kancelarii partnerskich.

 

Więcej informacji:

oraz

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

28.03.2024

Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!

Wyróżnienie indywidualne jako „Leading Individual” w kategorii Dispute Resolution otrzymała dr hab. Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz. Kancelaria i jej prawnicy są rek...

Aktualności
Legal 500 – otrzymaliśmy wyróżnienia w międzynarodowym rankingu prawniczym!

19.03.2024

Nowe Wydanie Komentarza do Kodeksu Spółek Handlowych!

Nowe Wydanie Komentarza do Kodeksu Spółek Handlowych!  Miło nam poinformować, że ukazało się drugie wydanie niezbędnika każdego specjalisty prawa korporacyjnego - "Ko...

Aktualności
Nowe Wydanie Komentarza do Kodeksu Spółek Handlowych!
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!