GESSEL solidarnie z Ukrainą

17.03.2022 Aktualności

Rosyjska agresja na Ukrainę przewartościowała nasze życie. Jednego dnia zmieniła się egzystencja i priorytety mieszkańców Ukrainy, oraz nas samych. Postanowiliśmy aktywnie działać i wspierać naszych Sąsiadów!

Jako kancelaria wspomogliśmy fundusz wojenny Armii Ukraińskiej oraz zbiórkę Konwój Życia organizowaną przez jednego z zaprzyjaźnionych, ukraińskich prawników. Zgromadzone środki zostaną przekazane na pomoc uchodźcom z Ukrainy oraz na zakup sprzętu dla armii ukraińskiej. Finansujemy także zakwaterowanie dla uchodźców w hotelach pod Warszawą.

Zaoferowaliśmy pracę w kancelarii dla dwojga ukraińskich prawników, którzy uciekli przed działaniami wojennymi.

Od strony formalnej, zrobiliśmy także przegląd naszych klientów. Nie obsługujemy żadnych rosyjskich i białoruskich, podmiotów prawnych, a także takich których kapitał jest kontrolowany przez inne firmy lub osoby z tych krajów.

Wielu naszych prawników otworzyło swoje domy dla uchodźców, pomagają im też w sprawach prawnych i administracyjnych.

Jesteśmy solidarni z Ukrainą!

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!