GESSEL wygrywa w UOKiK

05.11.2007 Aktualności

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) nałożył ponad 19 mln zł kary na TP EmiTel, właściciela stacji emitujących sygnał radiowy i telewizyjny, spółkę zależną Telekomunikacji Polskiej, za to, iż od wielu lat dyskryminuje nadawców publicznych. Postępowanie było prowadzone na wniosek Związku Pracodawców Mediów Publicznych,który reprezentowała Kancelaria GESSEL. 

Prezes UOKiK uznał przedstawione przez Kancelarię GESSEL argumenty za słuszne, zakazał dalszego nadużywania przez TP EmiTel pozycji dominującej na rynku i nadał decyzji rygor natychmiastowej wykonalności. Ze strony kancelarii sprawę prowadziła Bernadeta Kasztelan-Świetlik, radca prawny. O sprawie, powołując się na opinie Kancelarii GESSEL, napisał m.in. TheWall Street Journal Polska.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

28.05.2026

GESSEL wyróżniona w XX Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”

GESSEL została wyróżniona w XX Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” oraz sklasyfikowana w głównym rankingu firm doradztwa podatkowego obejmującym najwię...

Aktualności
GESSEL wyróżniona w XX Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”

16.04.2026

GESSEL wyróżniona w XX Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej

Kancelaria GESSEL znalazła się w XX Rankingu Firm i Doradców Podatkowych organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. W tegorocznej edycji kancelaria poprawiła swoje wyni...

Aktualności
GESSEL wyróżniona w XX Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!

GESSEL wygrywa w UOKiK