Jubileusz 25-lecia Kancelarii GESSEL

07.06.2018 Aktualności

Kancelaria GESSEL to ponad 9000 dni wytężonej pracy dla Państwa. To niezliczone ilości skutecznych procesów negocjacyjnych. To setki fuzji i przejęć, postępowań sądowych i arbitrażowych, transakcji na rynkach kapitałowych, przeprowadzonych due diligence. To 100 pracowników i 60 prawników. To 12 partnerów stojących na czele Zespołu. Ale to również, a raczej przede wszystkim nasi wspaniali Klienci.

5 czerwca mieliśmy przyjemność świętować jubileusz 25-lecia Kancelarii. Ten wieczór był dla nas wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim, poprzez fakt, że zaszczyciliście nas Państwo swoją obecnością.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za ogrom życzeń, który do nas spłynął, nie tylko od tych z Państwa, którzy mogli świętować razem z nami, ale również tych, których podczas tego wieczoru zabrakło.

Ten wieczór umocnił nas w przekonaniu, że relacje, które przez te wszystkie lata udało nam się z Państwem stworzyć są prawdziwie silne, że ufają nam Państwo i cenią nasze wsparcie. Napawa nas to dumą i dodaje pewności, że podążamy we właściwym kierunku.

Partner zarządzający Marcin Macieszczak powiedział tego wieczoru, że „Sukces naszej firmy to sukces całego naszego zespołu” – to prawda, ale nie jedynie. Sukces ten, to również wynik zaufania jakim nas Państwo obdarzacie.

Mamy nadzieję, że kolejne lata, będą takie jak głosi neon witający gości w naszej kancelarii: „Będzie lepiej i coraz lepiej”, czego Państwu i sobie życzymy.

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

14.09.2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023 w kategoriach M&A, Capital markets: Equity, Capital markets: Debt. In...

Aktualności
Nasza kancelaria została po raz kolejny rekomendowana w międzynarodowym rankingu IFLR1000 2023

11.08.2023

Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023

Transakcja sprzedaży  100% udziałów w spółce PCB Technical Solutions Limited na rzecz spółki Sescom SA, której byliśmy doradzą w tym procesie,  jest w finale w prestiżow...

Aktualności
Transakcja Sescom S.A. w finale konkursu Thames Valley Dealmakers Awards 2023
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!