Kancelaria GESSEL to ponad 9000 dni wytężonej pracy dla Państwa. To niezliczone ilości skutecznych procesów negocjacyjnych. To setki fuzji i przejęć, postępowań sądowych i arbitrażowych, transakcji na rynkach kapitałowych, przeprowadzonych due diligence. To 100 pracowników i 60 prawników. To 12 partnerów stojących na czele Zespołu. Ale to również, a raczej przede wszystkim nasi wspaniali Klienci.

5 czerwca mieliśmy przyjemność świętować jubileusz 25-lecia Kancelarii. Ten wieczór był dla nas wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim, poprzez fakt, że zaszczyciliście nas Państwo swoją obecnością.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za ogrom życzeń, który do nas spłynął, nie tylko od tych z Państwa, którzy mogli świętować razem z nami, ale również tych, których podczas tego wieczoru zabrakło.

Ten wieczór umocnił nas w przekonaniu, że relacje, które przez te wszystkie lata udało nam się z Państwem stworzyć są prawdziwie silne, że ufają nam Państwo i cenią nasze wsparcie. Napawa nas to dumą i dodaje pewności, że podążamy we właściwym kierunku.

Partner zarządzający Marcin Macieszczak powiedział tego wieczoru, że „Sukces naszej firmy to sukces całego naszego zespołu” – to prawda, ale nie jedynie. Sukces ten, to również wynik zaufania jakim nas Państwo obdarzacie.

Mamy nadzieję, że kolejne lata, będą takie jak głosi neon witający gości w naszej kancelarii: „Będzie lepiej i coraz lepiej”, czego Państwu i sobie życzymy.