Kancelaria GESSEL brała udział w procesie skupu akcji własnych CD Projekt

19.08.2020 Aktualności

Kancelaria GESSEL doradzała spółce przy przygotowaniu założeń oraz dokumentacji dot. skupu akcji, a także przygotowywała uchwałę Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki.

Prace nad projektem nadzorował Krzysztof Marczuk, wspólnik, radca prawny, współpracując z Michałem Szutenbachem, starszym prawnikiem, adwokatem. Całkowita wartość skupu akcji opiewała na kwotę 214 mln złotych i została przeznaczona na potrzeby programu motywacyjnego (2016-2021).

CD Projekt S.A. jest liderem branży gier wideo – jest wydawcą i producentem docenianych na całym świecie gier komputerowych (m.in. serii gier o przygodach Wiedźmina). Spółka jest obecnie jest największym podmiotem na warszawskiej giełdzie.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!