Kancelaria GESSEL dla Grupy Ponar Silesia S.A.

29.04.2015 Aktualności

Bank BNP Paribas S.A. dokonał inwestycji w Grupę Ponar, lidera rynku komponentów, części zamiennych, remontów i kompleksowych dostaw układów hydrauliki siłowej. Inwestycja obejmuje zakup mniejszościowego pakietu akcji spółki Ponar Silesia S.A. oraz objęcie emitowanych przez tę spółkę obligacji zamiennych na akcje.

Kancelaria GESSEL zapewniała kompleksową obsługę prawną transakcji po stronie sprzedającego akcjonariusza Ponar Silesia S.A., obejmującą w szczególności przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakcyjnej.

Pracami zespołu M&A Kancelarii GESSEL dedykowanego do tego projektu kierowała Małgorzata Badowska, radca prawny i managing associate. W projekt zaangażowani byli Karol Sokół, adwokat oraz Barbara Łągiewka, aplikant radcowski.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!