Kancelaria GESSEL świadczyła kompleksowe doradztwo prawne dla Banku BGŻ BNP Paribas, działającego w ramach Biura Inwestycji Kapitałowych, w procesie inwestycji w spółkę CCIG Group Sp. z o.o. W wyniku inwestycji Bank stał się mniejszościowym udziałowcem CCIG Group, a strony zobowiązały się do współpracy dla dalszego rozwoju i wzrostu grupy, w tym w ramach emisji obligacji zamiennych przez CCIG Group, które zostaną objęte przez Bank.

CCIG Group jest liderem usług call center w Europie Środkowej i Wschodniej, dysponującym ponad trzeba tysiącami stanowisk. CCIG Group poprzez swoje spółki zależne, w tym Call Center Intergalactica Sp. z o.o. oraz Call Center Poland S.A., współpracuje z potentatami kluczowych sektorów gospodarczych, w tym telekomunikacyjnym, handlowym oraz energetycznym. W ramach świadczonych usług, CCIG Group specjalizuje się w outsourcingu usług zarówno w zakresie sprzedaży, jak i obsługi klienta B2C oraz B2B.

Kancelaria GESSEL odpowiadała za przygotowanie oraz negocjowanie kluczowej dokumentacji transakcyjnej, w tym umowy inwestycyjnej i umowy wspólników, umowy sprzedaży udziałów, a także warunków emisji obligacji.

Prace zespołu GESSEL nadzorowała Małgorzata Badowska, wspólnik Kancelarii. Projekt prowadził Michał Bochowicz, adwokat, z udziałem Karola Sokoła, adwokata, Inardy Bielińskiej, radcy prawnego, oraz Krzysztofa Jasińskiego, aplikanta radcowskiego.