Kancelaria GESSEL doradcą Danwood S.A. w procesie uzyskania nowych kredytów terminowych

27.11.2015 Aktualności

Kancelaria GESSEL doradzała Danwood S.A. w procesie uzyskania od Banku Polska Kasa Opieki S.A. nowych kredytów terminowych przeznaczonych m.in. na finansowanie bieżącej działalności spółki, w tym w szczególności wydatków kapitałowych.

Danwood S.A. to największy producent domów gotowych w Polsce, zatrudniający ponad 900 pracowników w swojej siedzibie w Bielsku Podlaskim oraz w przedstawicielstwach w Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Austrii.

Obsługa prawna obejmowała negocjacje dokumentacji kredytowej oraz dokumentacji zabezpieczeń jak również doradztwo w zakresie realizacji warunków zawieszających wypłaty kredytów. Pracami zespołu Kancelarii GESSEL kierował Maciej Kożuchowski, radca prawny i managing associate przy wsparciu Anny Fujak, aplikantki radcowskiej oraz Bartłomieja Woźniaka, aplikanta adwokackiego.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!