Kancelaria GESSEL doradcą funduszu Mezzanine Management przy inwestycji w Private Equity Managers S.A.

20.01.2015 Aktualności

Zespół M&A Kancelarii GESSEL (kierowany przez partnera Marcina Macieszczaka) przeprowadził kompleksową obsługę prawną inwestycji funduszu Mezzanine Management w Private Equity Managers S.A., spółkę dominującej w grupie kapitałowej podmiotów zarządzających funduszami inwestycyjnymi MCI. Doradztwo obejmowało w szczególności przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakcyjnej, poprzedzone badaniem due dilligence.

Inwestycja to zakup 8,33 proc. akcji w ramach trzeciej transzy pre-IPO Private Equity Managers S.A. W ramach inwestycji, Mezzanine Management nabędzie również obligacje Private Equity Managers S.A. zamienne na akcje tej spółki. Łączna wartość inwestycji Mezzanine Management w Private Equity Managers S.A. wyniesie 50 mln zł.

Prace dedykowanego zespołu transakcyjnego Kancelarii GESSEL prowadziła Małgorzata Badowska, radca prawny i managing associate. W projekt zaangażowani byli: Maciej Kożuchowski, radca prawny i managing associate, Barbara Łągiewka, aplikantka radcowska oraz Michał Makarewicz.

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!