Kancelaria GESSEL doradcą Grupy LUX MED przy transakcji przejęcia Prima-Dent

10.01.2018 Aktualności

Kancelaria GESSEL  doradzała Grupie LUX MED w transakcji zakupu sieci trzech specjalistycznych placówek Prima-Dent zlokalizowanych na terenie Warszawy. Nabycie Prima-Dent Grupa powiększyło liczbę centrów medycznych LUX MED do 200 i umocniło jej kompetencje w stomatologii.

Prima-Dent to jedna z najstarszych, rozpoznawalnych sieci stomatologicznych w Warszawie, która działa od początku lat 90-tych. Jej przychodnie mieszczą się w dzielnicach Ochota, Mokotów i Praga. Firma zatrudnia ponad 70 osób, w tym 40 lekarzy stomatologów.

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce i częścią międzynarodowej grupy Bupa, która działa, jako ubezpieczyciel i świadczeniodawca usług medycznych na całym świecie. Firma zapewnia swoim klientom pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową.

Doradztwo Kancelarii GESSEL obejmowało w szczególności przeprowadzenie prawnego due diligence oraz przygotowanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej.

Pracami nad projektem kierował Michał Boryczka, radca prawny, managing associate, przy wsparciu Mykoli Zembry, aplikanta adwokackiego.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!