Kancelaria GESSEL doradcą Grupy R22 przy akwizycjach w Rumunii

08.10.2018 Aktualności

Kancelaria GESSEL zapewniała kompleksową obsługę prawną Grupy R22 w procesie nabycia trzech spółek hostingowych w Rumunii działających pod nazwami Gazduire Web, mxHost i xServers. Realizacja tych trzech akwizycji, o łącznej wartości 5,3 mln euro, ma pozwolić Grupie R22 osiągnąć łącznie ponad 15 proc. udziałów w rumuńskim rynku hostingu i domen internetowych.

Doradztwo Kancelarii obejmowało w szczególności przygotowanie dokumentacji transakcyjnej, negocjacje oraz wsparcie w zakresie zamknięcia transakcji.

Transakcję nadzorowała Małgorzata Badowska, wspólnik, radca prawny. W projekt zaangażowani byli Karol Sokół, adwokat, managing associate Michał Osowski, associate.

logo 655Grupa R22 to dynamicznie rosnący holding spółek technologicznych, prowadzący działalność w bardzo obiecujących obszarach e-gospodarki. Grupa koncentruje się na skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym oraz SaaS (ang. Software as a Service), prowadząc działalność w ramach całego łańcucha wartości – od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta.

Grupy R22

Grupy R22 1 Grupy R22 2

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!