Kancelaria GESSEL doradcą SESCOM S.A. przy transakcji nabycia części przedsiębiorstwa CUBE.ITG S.A.

25.02.2016 Aktualności

Kancelaria GESSEL reprezentowała SESCOM S.A., spółkę oferującą kompleksowe usługi z zakresu zarządzania techniczną obsługą obiektów sieciowych i wielkopowierzchniowych, przy transakcji nabycia od CUBE.ITG S.A. części przedsiębiorstwa prowadzącej działalność w zakresie świadczenia na rzecz klientów sektora sprzedaży detalicznej usług IT, w tym usług dostaw, integracji i serwisu infrastruktury IT, instalacji i wdrożeń sieci komputerowych, wyposażenia i instalacji stanowisk sprzedaży oraz dostaw i wdrożeń aplikacji.

Kancelaria GESSEL zapewniła kompleksową obsługę prawną transakcji po stronie SESCOM S.A., obejmującą w szczególności: badanie due dilligence oraz przygotowanie i negocjacje dokumentacji transakcyjnej.

Pracami zespołu transakcyjnego Kancelarii GESSEL kierował Maciej Kożuchowski, radca prawny i managing associate. W projekt zaangażowani byli Monika Żulińska, radca prawny i managing associate, Inarda Bielińska, radca prawny, of counsel oraz aplikanci adwokaccy: Bartłomiej Woźniak, Karolina Turko i Karolina Krzal.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!