Kancelaria GESSEL doradcą spółki Veracomp S.A. oraz jej akcjonariuszy przy transakcji sprzedaży przedsiębiorstwa spółki na rzecz podmiotu wchodzącego w skład międzynarodowej grupy Exclusive Networks

08.09.2020 Aktualności

Kancelaria GESSEL zapewniała kompleksową obsługę prawną transakcji sprzedaży przedsiębiorstwa spółki Veracomp S.A. z siedzibą w Krakowie na rzecz podmiotu wchodzącego w skład międzynarodowej grupy Exclusive Networks, obejmującą w szczególności doradztwo w procesie przygotowania i negocjacji dokumentacji transakcyjnej oraz doradztwo z zakresu prawa antymonopolowego.

Zamknięcie transakcji uzależnione jest od spełnienia się warunków zawieszających, w szczególności udzielenia przez Komisję Europejską zgody na dokonanie koncentracji. 

Projekt prowadzony był przez Karola Sokoła, managing associate, adwokata, oraz Michała Osowskiego, starszego prawnika, radcę prawnego, z udziałem Dominika Kaszuby, prawnika. Za zagadnienia związane z prawem konkurencji odpowiedzialna była Bernadeta Kasztelan-Świetlik, wspólnik, radca prawny oraz Karolina Krzal-Kwiatkowska, starszy prawnik, adwokat. 

Veracomp S.A. jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych realizującym model dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distribution), obecnym w 17 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Spółka oferuje szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii, a oprócz standardowych w dystrybucji usług logistyki i finansowania, prowadzi także doradztwo techniczne i biznesowe, udziela konsultacji oraz oferuje wsparcie marketingowe.

Exclusive Networks to międzynarodowa grupa zasilająca portfolio globalnego funduszu Permira, specjalizująca się w działaniach z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz rozwiązań chmurowych, posiadająca ponad 50 biur na na 5 kontynentach i obecna w ponad 100 krajach.

 

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!