Kancelaria GESSEL doradzała BNP Paribas Bank Polska S.A. w nowej rundzie finansowania spółki Dafo Plastics S.A.

17.12.2019 Aktualności

Kancelaria GESSEL doradzała BNP Paribas Bank Polska S.A. w kolejnej inwestycji – w nowej rundzie finansowania spółki Dafo Plastics S.A.

Pozyskane środki zostaną wykorzystane na wydatki inwestycyjne pozwalające zwiększyć wydajność produkcji. Kancelaria GESSEL doradzała BNP Paribas także przy wejściu do spółki Dafo Plastics w 2018 roku.

Wsparcie Kancelarii obejmowało przygotowanie dokumentacji transakcji oraz zamkniecie transakcji. Pracami nad projektem kierował Krzysztof Jasiński, starszy prawnik, radca prawny, a wspierała go Paulina Maciąg, aplikantka radcowska. Nad całością czuwała Małgorzata Badowska, wspólnik, radca prawny.

BNP Paribas Bank Polska S.A. jest wiodącym bankiem w Europie z międzynarodowym zasięgiem. Grupa jest obecna w 74 krajach i zatrudnia ponad 190 tys. pracowników, z czego ponad 146 tys. w Europie. Bank ten jest silnym bankiem o globalnym zasięgu, w 2017 roku uplasował się na 7. pozycji w Polsce pod względem wielkości aktywów. Od ponad pół dekady działa biuro inwestycji kapitałowych, które funkcjonuje jak mały fundusz private equity – Bank za jego pośrednictwem inwestuje w małe i średnie polskie spółki.

Dafo Plastics działa na rynku od 27 lat. jest firmą zajmującą się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych: butelek, słoików, tub i zamknięć, przeznaczonych na potrzeby m.in. przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego.

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Mogą Cię zainteresować

10.05.2023

WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący funkcjonowania fundacji rodzinnej. Jeśli jesteś właścicielem polskiej firmy i planujesz sukcesję rodzinną, to to wyd...

Aktualności
WEBINAR: nowe zmiany do ustawy o fundacji rodzinnej

05.05.2023

Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów

14 dni od ogłoszenia w Monitorze Polskim wejdzie w życie nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów, która wdroży do polskiego porządku prawnego m.in.  unij...

Aktualności
Nowelizacja ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
Wszystkie wpisy

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera!