Cavatina Holding S.A. dokonała ofert publicznych obligacji serii P2022B i P2022C o łącznej wartości 60 mln zł, będącej już odpowiednio drugą i trzecią emisją przeprowadzoną w ramach programu emisji do łącznej wartości 200 mln zł. Łączna wartość obligacji wyemitowanych już w ramach programu wynosi ponad 100 mln zł. Oferty publiczne oraz dopuszczenie obligacji do obrotu zostały przeprowadzone na podstawie prospektu podstawowego zatwierdzonego przez KNF.

Kancelaria GESSEL doradzała przy wszystkich ofertach publicznych obligacji prowadzonych przez Cavatina Holding S.A. w ramach programu.

Prace zespołu GESSEL nadzorował Krzysztof Marczuk, partner, radca prawny. W transakcji brali udział: Magdalena Szeplikmanaging associate, adwokat oraz Jakub Rowicki, senior associate, adwokat.

Grupa Kapitałowa Cavatina Holding należy do największych deweloperów powierzchni biurowych działających w Polsce i jest aktualnie obecna w siedmiu miastach Polski w: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Bielsku-Białej. Realizowane przez Grupę projekty wyróżniają się unikalną architekturą, nagradzaną w polskich i międzynarodowych konkursach oraz wysoką jakością wykończenia.